Cesta k srdci na ostrově bohů

Když začneš naslouchat svému srdci,
možná zjistíš, že budeš muset udělat zásadní změny,
což v tobě může vyvolat strach, ale neboj se,
není větší síly než té, co máš uvnitř sebe,
ve svém srdci.
A ta tě vždy vede tou nejlepší cestou,
k lásce, radosti, zdraví i hojnosti ve všech oblastech tvého života..

O Bali – ostrově bohů a bohyň se říká, že je srdcem světa. Jeho aura je velmi podporující, znásobí dovednost naslouchat intuici, žít podle navigace svého srdce, podpoří záměry, které vycházejí z vaší vlastní osobní pravdy a také pomáhá otevírat i léčit zraněná srdce.

Vydejte se na toto magické místo na planetě a zažijte 13 dní jedinečné cesty ke svému srdci.

MÁME PRO VÁS TENTO TERMÍN:

25.10. – 8.11. 2023

V čem je tato cesta ojedinělá?

Každý, kdo ostrov bohů navštívil, mi pak řekl: “Můj život dělím na období před Bali a po Bali, neboť po návratu z ostrova bohů je něco jinak, ale v tom nejlepším slova smyslu.”

Bali je ostrov tisíce chrámů, stovek vodopádů, krásné přírody, tropických džunglí, pláží s černým pískem, pohádkové spirituality či s posvátným vulkánem Gunung Agung. Je ostrovem vlídných lidí s otevřeným srdcem, tisíců barev, vůní i chutí.

Co vás ještě čeká, pokud se na Bali vydáte?

Na ostrově bohů prožijete 12- 13  dní. 2 dny navíc jsou počítány na cestu 

(záleží na letence, na času příletu a odletu) 

Chcete se vydat na ostrov bohů, magickou cestou ke svému srdci, k pradávné schopnosti umění tvořit svou realitu?

Která místa na vás čekají?

7 nocí v Amedu na východě Bali u Balijského moře s černými plážemi v malebném hotýlku s bungalovy přímo u pláže (z toho jedna noc v horách (Munduk)

AMED – Tato nádherná rybářská vesnička se rozkládá podél pobřeží. Jsou zde překrásné scenérie, východ slunce z moře v blízkosti sopky Rinjani na sousedním ostrově Lombok, západ slunce u magického vulkánu Gunung Agung. Pláže s černým pískem lemují čisté a průzračné moře, kde je krásné šnorchlování. Amed obklopuje małé pohoří, ale i rýžové terasy a rýžová pole. V okolí je spousty krásný míst, včetně chrámu boha Slunce, kde se odehrál jeden z dějů v mé knize Poslední kolébka.

Při vašem pobytu v Amedu zrelaxujete či si můžete si dopřát balijskou masáž. Navštívíme chrám Bílého draka, jehož brány lemuje výhled na posvátný vulkán Gunung Agung. Projdeme zahrady vodních paláců Tirta Gangga a Taman Ujung, navštívíme farmu, kde se pěstuje místní káva i čaje.

Jeden den se vydáte do hor, do oblasti Munduk, kde jsou stovky překrásných vodopádů. Navštívíte jeden z chrámu, který se stal symbolem Bali a který se rozkládá na jezeře Ulun Danu Bratan.

V Amedu si budete moci užít také lekce jógy s profesionálním místním lektorem.
Za svítání či při západu slunce se můžete vydat s rybářem na balijské rybářské lodi jukung na ryby či jen na projížďku na lodi.
Zde také zažijete skutečný život Balijců a projdete rituálem u místního šamana.

2 noci – Nusa Lembongan nebo Nusa Penida – ostrov, které jsou obklopené  bílými plážemi a jsou nedaleko Bali. 

Na Nusa Lembongan se například podíváte do domu, který je v podzemí a vytesán ve skále a je z doby kolonizace. Projedete se na loďkách mezi mangrovníky a setkáte se s pěstiteli mořských řas. Na Nusa Penida navštívíte chrám ve skále v podzemí či malebné pláže a vyjlídky.

3 noci – Ubud – město kultury a řemesel obklopené rýžovými terasami. Zde uvidíte krásné a rozsáhlé rýžové terasy Tegalalang, navštívíte mystické místo hrobek králů a královen uprostřed džungle Gunung Kawi, vodopád Tukad Cepung, kde se odehrál děj z knihy Poslední kolébka či zahradu andělů – Taman Dadari, nebo Sayan point, kde si užijete západ slunce. V Ubudu můžete navštívit představení nočního tradičního tance s ohněm Kecak. či některý z malebných chrámů.  Průvodce nás vezme na místní trh s mnoha krásnými a tradičními věcmi. 

Jaké bude ubytování?

A jaká je cena za Cestu ke svému srdci na magickém Bali?

Co není v ceně?

Zajíma vás program podrobněji?

Napište mi email a my vám ho zašleme: info@lenkafuentes.cz

CENA: 52 880 Kč 

ZÁVAZNÁ REGISTRACE JE PRODLOUŽENA DO 5.9. 2023

Možnosti platby – celá částka nebo 6000 Kč:  nevratná záloha (do 5.9.)  + doplatek do 30.9. 2023

Za podpory CA Bellatour

Jaký byl pobyt na bali pro ty, co byli nyní v červnu?

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější otázky

V současné době jsou v nabídce letenky s Qatar Airways od 23.800 Kč s jedním přestupem. V obou směrech počítejte  s delším čekáním na přestupu v Doha (cca 9 – 10 hodin).  Při takovém letu doporučuji zaplatit si vstup do Lounges salonku, kde je po celou dobu k dispozici občerstvení (cena cca 60 USD)  
Ceny nejrychlejších letenek jsou od 30.000 Kč výše. Při takovém letu čekáte na přestupu max. 3 hodiny. Jsou v nabídce i letenky i od jiných dopravců – doporučuji Turkish Airlines či Emirates.

Letecké společnosti nabízejí v rámci menu také vegetariánská jídla či jídla pro speciální dietu, toto je třeba nahlásit předem.

Chcete-li pomoci s vyhledáním letenky, napište mi na email: info@lenkafuentes.cz

0Do 15.8. 2023, neboť je třeba zajistit ubytování. Neváhejte, neboť počet lidí na retreatu je max. 10. 

Před uhrazením si přečtete podmínky, které vám zašlu emailem.  Pobyt můžete uhradit celý, nebo nejprve s nevratnou zálohou ve výši 6000 Kč. Storno poplatky jsou uvedené v podmínkách.

Doplatek se hradí  nejpozději 30.9. 2023.  Pro doplatek vám zašlu fakturu na částku: 46.880 Kč.

VISUM “on arrival” je možné koupit online. Cena je 35 USD a platí 30 dní. Při závazné registraci vám zašleme odkaz.

Doporučené denní kapesné je 500 – 600 Kč

Indonéská vláda 12.6.2023 zrušila povinnost očkování proti covidu pro turisty, kteří chtějí navštívit Indonésii. 

Je pouze doporučené očkování: žloutenka typu A a B, vzteklina a břišní tyfus.

Nevratnou zálohu účtujeme kvůli rezervaci ubytování, kde skládáme deposit. Peníze z nevratné zálohy pokryjí také rezervační čas průvodce a řidičů, kteří jsou tak připraveni k transportům na veškeré plánované cesty vašeho pobytu. 

Máte-li další dotazy, neváhejte nás kontaktovat: