Cesta k srdci na ostrově bohů

Když začneš naslouchat svému srdci,
možná zjistíš, že budeš muset udělat zásadní změny,
což v tobě může vyvolat strach, ale neboj se,
není větší síly než té, co máš uvnitř sebe,
ve svém srdci.
A ta tě vždy vede tou nejlepší cestou,
k lásce, radosti, zdraví i hojnosti ve všech oblastech tvého života..

O Bali – ostrově bohů a bohyň se říká, že je srdcem světa. Jeho aura je velmi podporující, znásobí dovednost naslouchat intuici, žít podle navigace svého srdce, podpoří záměry, které vycházejí z vaší vlastní osobní pravdy a také pomáhá otevírat i léčit zraněná srdce.

Vydejte se za mnou na toto magické místo na planetě a zažijte 13 dní jedinečné cesty ke svému srdci.

MÁME PRO VÁS TENTO TERMÍN:

 11.6. – 25.6. 2023

13 dní na Bali + 2 dny na cestu.

V čem je tato cesta ojedinělá?

Každý, kdo ostrov bohů navštívil, mi pak řekl: “Můj život dělím na období před Bali a po Bali, neboť po návratu z ostrova bohů je něco jinak, ale v tom nejlepším slova smyslu.”

Bali je ostrov tisíce chrámů, stovek vodopádů, krásné přírody, tropických džunglí, pláží s černým pískem, pohádkové spirituality či s posvátným vulkánem Gunung Agung. Je ostrovem vlídných lidí s otevřeným srdcem, tisíců barev, vůní i chutí.

O mně

Bali jsme poprvé navštívila v roce 2012. Na ostrov jsme se vrátila o 5 let později a pak tu trávila každý rok víc a víc času. Ostrov bohů mě okouzlil natolik, že jsem si v roce 2019 postavila dům.

V džungli, kousek od moře a s výhledem na posvátný vulkán Gunung Agung, ve kterém podle balijské mystiky žije drak, který chrání Bali a kde také žijí balijští bohové.

Profesí jsem koučka a hypnoterapeutka a provázím druhé k aktivaci jejich výjimečnosti, tedy k naplněnému životu, po kterém touží. Jsem také autorkou knihy Poslední kolébka, příběhu z ostrova bohů, který je inspirovaný skutečností. 

Spolupracuji s cestovní agenturou CA Bellatour, která je úspěšně na trhu přes 20 let. 

Co vás ještě čeká, pokud se na Bali za mnou vydáte?

Na ostrově bohů prožijete 13 dní. 2 dny navíc jsou počítány na cestu

Chcete se vydat na ostrov bohů, magickou cestou ke svému srdci, k pradávné schopnosti umění tvořit svou realitu?

Která místa na vás čekají?

6 nebo 7 nocí v Amedu na východě Bali u Balijského moře s černými plážemi v malebném hotýlku s bungalovy přímo u pláže (z toho jedna noc v horách (Munduk)

Tato nádherná rybářská vesnička se rozkládá podél pobřeží. Jsou zde překrásné scenérie, východ slunce z moře v blízkosti sopky Rinjani na sousedním ostrově Lombok, západ slunce u magického vulkánu Gunung Agung. Pláže s černým pískem lemují čisté a průzračné moře, kde je krásné šnorchlování. Amed obklopuje małé pohoří, ale i rýžové terasy a rýžová pole. V okolí je spousty krásný míst, včetně chrámu boha Slunce, kde se odehrál jeden z dějů v mé knize Poslední kolébka.

Při vašem pobytu v Amedu zrelaxujete či si můžete si dopřát balijskou masáž. Navštívíme chrám Bílého draka, jehož brány lemuje výhled na posvátný vulkán Gunung Agung. Projdeme zahrady vodních paláců Tirta Gangga a Taman Ujung, navštívíme farmu, kde se pěstuje místní káva i čaje.

Jeden den se vydáme do hor, do oblasti Munduk, kde jsou stovky překrásných vodopádů. Navštívíme jeden z chrámu, který se stal symbolem Bali a který se rozkládá na jezeře Ulun Danu Bratan.

V Amedu si budete moci užít také lekce jógy s profesionálním lektorem.
Za svítání či při západu slunce se můžete vydat s rybářem na balijské rybářské lodi jukung na ryby či jen na projížďku na lodi.
Zde také zažijete skutečný život Balijců a projdete rituálem u místního šamana.

2 noci – Nusa Lembongan – ostrov, které jsou obklopené  bílými plážemi a jsou nedaleko Bali. 

Ubytovaní budeme ve **** hotelu Mahagiri Resort na, který se rozkládá na krásné bílé pláži.

Zde se například podíváte do chrámu, který je v podzemí a vytesán ve skále. Projedete se na loďkách mezi mangrovníky a setkáte se s pěstiteli mořských řas.

Budete si moci projít transformační meditací Nové kódy na aktuální téma.

4 nebo 5 nocí – Ubud – město kultury a řemesel obklopené rýžovými terasami. Zde uvidíte krásné a rozsáhlé rýžové terasy Tegalalang, navštívíte mystické místo hrobek králů a královen uprostřed džungle Gunung Kawi, vodopád Tukad Cepung, kde se odehrál děj z knihy Poslední kolébka či zahradu andělů – Taman Dadari, nebo Sayan point, kde si užijete západ slunce. V Ubudu můžeme navštívit představení nočního tradičního tance s ohněm Kecak. či některý z malebných chrámů.  Průvodce nás vezme na místní trh s mnoha krásnými a tradičními věcmi. 

Jaké bude ubytování?

A jaká je cena za Cestu ke svému srdci na magickém Bali?

Co není v ceně?

Zajíma vás program podrobněji?

Napište mi email a my vám ho zašleme: info@lenkafuentes.cz

CENA: 52 880 Kč 

Možnosti platby – 6000 Kč nevratná záloha + doplatek do 11.5.2023

Co o pobytu na Bali ti, co si ho dopřáli?

Marcela Poláčiková
Marcela Poláčiková
Read More
U nás napadol prvý sneh a ja rozmýšľam,či Bali nebol len sen :-)). Krásny sen, ktorý mi do duše priniesol vnútorný pokoj a nezabudnuteľné chvíle s dvomi úžasnými ženami. Bali je neskutočne silné miesto. Nie je náhoda,sa že sa hovorí, že je to srdce sveta, ostrov bohov. Pobyt na Bali začal v nádhernom homestay s typicky balijskou architektúrou v Ubude. . Ešte teraz počujem príjemnú hudbu, cítim omamnú vôňu stromov Frangipany,vidím nádhernú záhradu ,bazén, domáci chrám, usmievaný a ochotný personál. Som šťastná,že nás počas pobytu sprevádzala práve Lenka, z ktorej srší nadšenie z tohto ostrova a pohybuje sa tam ako doma. Zoznámila nás s úžasnými ľuďmi, ukázala nám pravé Bali , nielen turistické miesta. Obdivovala som jej nadšenie, ochotu sa s nami podeliť o všetky krásy tohto ostrova a jej starostlivosť o nás. Veľmi cenné bolo, že sme mohli využiť aj koučingové rozhovory ,rôzne terapie a techniky osobnostného rozvoja, ktoré mi ukázali iný pohľad na rôzne životné situácie a mnohé veci pomohli vyriešiť. Som presvedčená , že na Bali sa vrátim a určite znova s Lenkou. Leni , Maruš , Komang, ďakujem Vám.
Marie Vojtěchová
Marie Vojtěchová
Read More
Pobyt na Bali s Lenkou... Prožila jsem 14dni pohody a pozitivní energie, spoustu nezapomenutelných okamžiků a poznání, nejen sebe sama, ale i neskutečně vřelý a pokorný život tamních lidí, kteří mi ukázali, že se dá prostě jen tak ŽÍT a BÝT teď a tady 🙂 Bali byl můj velký sen, který se mi z ničeho nic splnil 🙂 jsem za to nesmírně vděčná nejen své rodině, ale i Lence, protože Ona mi byla poslána jako můj průvodce, který i přesto, že je sám křehká duše, pomůže otevřít Vaše srdce dokořán, aby Vaše láska mohla proudit do všech stran... protože láska.. Láska je základ všeho 🙂 Díky za vše Leni, ještě pořád mám Bali pod kůži a usmívám se..
Svetlana Doboszová
Svetlana Doboszová
Read More
„Jsou to právě dva měsíce, co jsem se vrátila z nádherného pobytu na Bali s Lenkou. Cestu jsem si věnovala jako odměnu za velmi náročný rok 2018, nic jsem neočekávala, jen jsem věděla, že chci poznat něco nového jak po stránce cestovatelské, tak po stránce mého duševního a duchovního rozvoje. To vše se naplnilo na více než 100 %. Bali je nádherná země nabitá pozitivními energiemi, nádhernými silovými místy a krásnými lidmi a pod jemným a láskyplným vedením Lenky jsem měla možnost nahlédnout do dalších zákoutí sama sebe a posunout se dál v sebepoznání a léčení toho, co mne tížilo. I po tolika dnech mne stále i jen myšlenkový návrat na Bali nesmírně dobijí a to že mi dotváří změnu náhledu na svět a na lidi kolem mne, asi nemusím ani dodávat. Moc děkuji Lence a jejím přátelům na Bali za zprostředkování a to krásné spolubytí na Ostrově Bohů a sobě děkuji, že jsem si takový pobyt umožnila.“
Dana Pásková
Dana Pásková
Read More
Doporučuji, byla jsem tam s Lenkou a ostatními účastnicemi a byll to opravdu krásně nezapomenutelný pobyt, úžasně prožitý. Velmi se mně tam vše vnitřně dotklo a myslím, že moje transformace opravdu proběhla. Cítím stálou vděčnost za ty krásné prožitky a ty chvíle na Bali strávené a naplno prožité.
Mája Drahokoupilová
Mája Drahokoupilová
Read More
Mohu jen doporučit. Pobyt na Bali mi dal velmi mnoho a díky tomu jsem našla svou cestu ke spokojenosti a nakonec i k lásce. Poznala 15 úžasných žen a prožila nezapomenutelných deset dní na Bali. Bali je opravdu "jiné",má jinou láskyplnou energii, hojivé a uzdravující. Děkuji, že jsem vše mohla zažít.
Dana Němečková
Dana Němečková
Read More
Bylo to pro mě jako žít krásný sen či paralelní život mého těla ale zatím neobjevené duše. Silné prožitky událostí tady a teď mě dokonale odváděly od mé minulosti a pohltily natolik, že jsem pochopila, co je to žít okamžikem přítomnosti. Síla uzavřeného kruhu celé naší české ženské komunity mě dávala neskutečnou sílu a energii. Vše co mi poskytlo Bali ve společnosti všech žen, které se mnou tuto přítomnost sdílely, mě posunulo sice občas na hranu, ale důležité bylo obstát a pochopit smysl. Prostředí nekonečně čerstvé zeleně a barevných květů v pozadí s majestátnou sopkou, která nás v poklidu hlídala a připomínala nám, že teď a tady je velmi silné. Jedinečné moře, které násobilo pocit sounáležitosti s přírodou a společně se zemí přinášelo obrovskou sílu a energii. To vše protkáno vlídností, dobročinností a úsměvy místních lidí, kteří se objevují ne náhodu na místech, kde jich je třeba. Probíhala tu souhra všech potřebných prostředků k tomu si v srdci uklidit, aniž by o to člověk usiloval, stačilo jen srdce otevřít a nastavit ho všem přítomným okamžikům, které se o to postaraly. Vše začalo letem, kdy jsme se vznesli vysoko nad zem a letěli úplně do jiného světa, do světa barev, vůní, magie, energie, vlídnosti a úsměvů. Uvědomila jsme si , že není jen tak, že vychází a zapadá slunce každý den, že vše se děje z nějakého důvodu a je jen na mně, abych otevřela své srdce a nechala se unášet vším krásným, co mám na dosah.
Previous
Next

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější otázky

V současné době jsou v nabídce letenky s Qatar Airways od 21.000 – 25.000 Kč s jedním přestupem. Směrem na Bali s delším čekáním na přestupu v Doha (cca 5 – 6 hodin). Nazpět je čekání na přestupu max. 2 hodiny.
Ceny nejrychlejších letenek jsou od 28.000 Kč výše. Je možné letět také za 17.000 Kč, ale počítejte další den na cestu, neboť jsou to letenky se 2 přestupy a čekání může být až 17 hodin.
Letecké společnosti nabízejí v rámci menu také vegetariánská jídla či jídla pro speciální dietu, toto je třeba nahlásit předem.

Chcete-li pomoci s vyhledáním letenky, napište mi na email: info@lenkafuentes.cz

Do 27.3. 2023, neboť je třeba zajistit nejvýhodnější letenku a ubytování.

Před uhrazením si přečtete podmínky, které vám zašlu emailem.  Pobyt můžete uhradit celý, nebo nejprve s nevratnou zálohou ve výši 6000 Kč. Storno poplatky jsou uvedené v podmínkách.

Doplatek se hradí 30 dní před zahájením pobytu na Bali, tedy nejpozději 11.5. 2023.  Pro doplatek vám zašlu fakturu na částku: 46.880 Kč.

VISUM “on arrival” je možné koupit online. Cena je 35 USD a platí 30 dní. Při závazné registraci vám zašleme odkaz.

Doporučené denní kapesné je 500 – 600 Kč

Indonéská vláda zatím vyžaduje 2 dávky očkování, mohou být expirované. U vakcíny Johnson stačí 1 dávka.

Je pouze doporučené očkování: žloutenka typu A a B, vzteklina a břišní tyfus.

Je pouze doporučené očkování: žloutenka typu A a B, vzteklina a břišní tyfus.

Nevratnou zálohu účtujeme kvůli rezervaci ubytování, kde skládáme deposit. Peníze z nevratné zálohy pokryjí také rezervační čas průvodce a řidičů, kteří jsou tak připraveni k transportům na veškeré plánované cesty vašeho pobytu. 

Máte-li další dotazy, neváhejte mě kontaktovat: