Meditační procesy Nové kódy

Přepište podvědomé vzorce tím, co si doopravdy přejete žít

Možná už jste vyzkoušeli hodně metod, ale pořád cítíte, že to není ono. Není to proto, že by například některá z těch metod nebyla dost dobrá, ale je velmi pravděpodobné, že zrovna nesedla právě vám.

MÁM PRO VÁS ZÁZNAMY 9 ŽIVÝCH VYSÍLÁNÍ MEDITAČNÍCH PRO-CESŮ NA RŮZNÁ ŽIVOTNÍ TÉMATA.

SYMBOL 9 - dokončení - zrození - uzavření cyklu

Moje osobní zkušenost s meditačními procesy

Bylo mi dáno vytvořit speciální meditační procesy, díky kterým si doká-žete projít cestou k řešení, které možná už dlouhou dobu hledáte.

Sama jsem těmto procesy procházela, když jsem je tvořila a můj život se začal proměňovat. A jak konkrétně?

Začala jsem to poznávat v praxi, v přístupu k situacím, k událostem, které se mi děly.

Co mě dříve dokázalo rozhodit, kvůli čemu jste se trápila anebo naopak můj přístup byl nejen omezující pro mě, ale i pro druhé, se začalo pro-měňovat.

Začala jsem vidět “za roh, víc do hloubky, do podstaty.”

A přicházelo velké poznání spolu s vnitřním zklidněním, láskou, respek-tem a pochopením a především důvěrou.

A já byla překvapená, protože moje mysl chtěla dál jet ve starých návy-cích, ale už to nešlo. Návyky byly v paměti mysli, ale ne už v mém těle, v mých emocích, v mém podvědomí. Tím začaly ztrácet na síle, až úplně zmizely.

A jak se změnil můj život?

V čem vám mohou meditační procesy ještě pomoci?

MEDITAČNÍ PROCESY NEJSOU ZÁZRAČNÁ PILULKA, KTEROU, KDYŽ SI VEZMETE, TAK BUDETE JINÝ ČLOVĚK. NENAHRAZUJÍ TERAPIE, JEN JE ÚŽASNĚ PODPORUJÍ.

Otázky a odpovědi

Soustředění je otázky cviku. Meditační procesy vedu tak, že zpravidla každý se do nich spontánně ponoří a vypne kontrolku rozumu.

Najděte si klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit, můžete di sednout nebo lehnout a úplně se uvolněte.

To nevadí. Když usnete, pozitivní nastavení se vám ve spánku ukotví. Pokud ale chcete projít změnou, něco vědomě pustit ze svého života, doporučuji k meditaci si sednout s rovnými zády, abyste neusnuli.

Nemohou.. V těchto meditačních procesech nepracuji s přímými su-gescemi. Pouze vás provázím tématem otevřeně a svobodně a pouze tak, aby vy sami jste dali prostor své moudrosti uvnitř vás, která si vás vede tak, jak je to v souladu s vámi.

Nemají. Buď důvěřujete své moudrosti uvnitř vás, vesmíru, božství, pak jste otevřeni i transformaci. Pokud ne, nebudou mít na vás žádný vliv. Mohou vás maximálně zrelaxovat.

Kdykoliv to budete cítit. Není to nijak omezené.

To je individuální. Někteří vnímají změny hned po první projití meditač-ním procesem, někdo potřebuje absolvovat meditaci vícekrát.

Zajímá vás ještě něco dalšího?  Chcete se poradit? Napište mi – info@lenkafuentes.cz

TÉMATA:

Cena

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.