Srdcem k novému životu

Představuji Vám svoji druhou knihu – Srdcem k novému životu, aneb Umění tvořit svou realitu. Zrodila se během mé profese, kdy jsem skrze každodenními motivačními myšlenkami provázela své sledující a fanoušky na sociálních sítích.

Kniha vyšla 10.12.2021

Je to kniha

Důvěřujte proudu života, jehož směr určuje srdce. To je zárukou, že proud života nic nezastaví, a ani neskončí ve slepém rameni.

Srdcem k novému životu

Když jsem se poprvé, v roce 2007, setkala s radou, abych naslouchala svému srdci, upřímně, nevěděla jsem, co si pod tím mám představit. Bylo mi řečeno, abych dělala to co cítím. Pokud mi přijde například myšlenka, abych šla do kina, tak to nemám příliš pitvat a zkrátka jít. Neanalyzovat rozumem inspiraci a nápady pro to, co bych měla udělat. Tak jsem to zkusila a začaly se mi dít neuvěřitelné věci. Nejen, že jsem se oprostila od zbytečného stresu, jak se mám rozhodnout, ale do mého života začaly proudit úplně nové možnosti, které bych do té doby nečekala.

Pochopila jsem, že naslouchat svému srdci není cesta patetických emocí a jakési euforie, kdy se člověk pohybuje pouze v emocích a pocitech a vypíná rozum. Naslouchat svému srdci znamená být ve své síle, ve své pravdě, ve své autenticitě.

Respektovat sebe i druhé, neztrácet energii zbytečnými domněnkami, posuzováním, hodnocením a srovnáváním se. Cesta srdce je v podstatě cestou svobody, Pokud víte, co vám říká vaše srdce a jdete podle jeho navigace, žijete v životě skutečnou radost, lásku, úspěch, zdraví, zkrátka tvoříte to, co si skutečně přejete žít.

Vzdálenost srdcí není větší než okamžik mezi nádechem a výdechem.

Srdcem k novému životu

Kniha vám může předat spousty inspirace a také uvědomění, že my jediní jsme skutečnými tvůrci svého života. Nikoliv okolí, události nebo ti druzí.

Vzdálenost srdcí neni větší než okamžik mezi nádechem a výdechem.

Kde se vzala inspirace?

Rodila se postupně, a to díky mému životu, mým prožitým zkušenostem. Přes mé úspěchy i neúspěchy, pády i vzestupy, radosti i bolesti. Díky mé profesi koučky, terapeutky a motivátorky jsem se v roce 2012 otevřela světu sociálních sítí, založila profil a začala postupně uveřejňovat své myšlenky, inspiraci i motivační zamyšlení na každý den. Moje příspěvky přicházely spontánně a vždy měly určitý základ v prožitých událostech, zkušenostech a živoucí realitě.

Postupně mi lidé psali emaily nebo komentovali příspěvky s tím, že ať vydám knihu, že jim, moje motivace velmi pomáhají. A tak se zrodila myšlenka dát dohromady vše, co jsem za ty roky napsala a uveřejnila. A také ještě něco navíc. V knize najdete i to, co jsem ještě nikde nezveřejnila.

A samozřejmě mi je stále velkou inspirací moje rodina, přátelé a mí nejbližší.

Děkuji všem, kteří sledujete mou práci, za vaši podporu a inspiraci. Bez vás by tato kniha nikdy nevznikla.

Moje zamyšlení, tipy, motivace a někdy také i rady vycházejí z inspirace vašich podnětů. Z inspirace naší vzájemné cesty, a to jak virtuálně, na sociálních sítích, tak i osobně, pokud jste nebo jste někdy byli mými klienty, setkali jsme se na nějaké přednášce, semináři, kurzu nebo jsme spolu procházeli individuálně cestou k vaší jedinečnosti a osobnímu štěstí.

Spojíme-li se svým srdcem, staneme se vědomými tvůrci svého života, v tom spočíva tajemství osobního štěstí.

Mám o knihu zájem

Doprodej knihy a speciální nabídka

Knihu si můžete koupit v dárkovém adventním balíčku:

  • mini e-kniha adventních rituálů – Adventní kouzlení

 

Prodejní cena knihy s dárkem je 232 Kč.
Dárek Vám přijde emailem ihned poté, co se Vaše platba připíše na účet.

 

Jak se k vám kniha dostane?

Kniha vám bude zaslána jako doporučená zásilka Českou poštou.

 

Je možné knihu koupit i jinde?

Knihu Srdcem k novému životu je zatím možné koupit pouze jen přes mé webové stránky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o knize říkají její čtenáři?

Mirka Oktábcová
Mirka Oktábcová
Read More
Jedním dechem jsem přečetla tvé “motivační citáty” ve tvé nové knížce … no pro mne to nejsou obyčejné citáty, ale obrovská poselství a zamyšlení .. taková hloubka, která se nich ukrývá není opět obyčejná, ale je to fascinující ponor k sobě samé … pro mne, je to krom tvé první knihy Poslední kolébka, i nynější Srdcem k novému životu, další cennost, která mi do života přišla a bude součástí mé knihovny i mého srdce. Za což ti celou svou bytostí s láskou a vděčností děkuji, děkuji, děkuji.
Eva Novotná
Eva Novotná
Read More
Tvoje kniha je jako ty. Je v ní naděje, radost, láska a také inspirace, že opravdu můžeme žít takový život, jaký chceme. Díky za knihu, díky za tebe..
Pavla Ptáčková
Pavla Ptáčková
Read More
Léňu jsem poznala osobně, viděla jsem ji v různých situacích a vždy mi v její blízkosti bylo moc fajn a na setkání s ní se vždy těším. Zná můj názor na koučink, ale pokud bych potřebovala s někým osobně pohovořit, někomu se svěřit, tak bez problémů Léňa. Je to zvídavá a chytrá ženská , které má oči i srdce otevřené a je pro každou správnou a pozitivní akci, jak ve smyslu zábavy, sportu tak i poznání. Kniha může být inspiraci, či pomoci lidem, co pomoc potřebují a neumí si pomoci sami (z jakéhokoliv důvodu).
Ondřej Kolman
Ondřej Kolman
Read More
Tato kniha je z těch, které můžete otevřít kdykoli a kdekoli a vždy k vám živě promluví. Takové knihy a myšlenky stojí za to číst.
Adéla Třetinová
Adéla Třetinová
Read More
Lenku obrovsky obdivuju! Mám i její první knížku, která je prostě úžasná a tahle druhá se Lence taky povedla! Jak jinak že? Úplně jsem žasla nad tím, jaký obsah Lenku napadl dát do knihy a jak moc přínosné a úžasné to je… Není to jenom obyčejná knížka o osobním rozvoji, je to mnohem víc. Čeká vás tam podpora na vaší cestě na KAŽDÝ MĚSÍC. Ptáte se jaká? Pořiďte si knížku a uvidíte! Budete nadšení!
Previous
Next