Akademie blahobytu duše

Možná, že i vy…

Vaše přání jsou jedna věc, ale realita?

Přesto stále hledáte cestu jak změnit svůj život, ale současně ztrácíte důvěru, že to vůbec jde?

Představte si, že…

Možná, že vám to přijde jako neskutečné, ale…

Věřte, i já jsem byla kdysi v situaci, kde jsem se pořád snažila, nevěřila jsem, že já mám tu možnost něco změnit, i když jsem četla motivační knihy, chodila na semináře, různé seberozvojové konzultace, terapie…

Ano pomáhalo mi to, ale stále to nebylo ono.

Ve dvaceti letech jsem měla panické ataky, ze kterých jsem se uzdravila během krátké doby úplně sama a tím, že jsem začala pracovat s myslí a emocemi vytvořila jsem si sama techniku, která byla už tehdy velmi transformační. A dnes jsou podobné techniky součástí terapií v pozitivní psychologii a osobním rozvoji.

Netušila jsem tehdy, že tuto techniku jednou budu potřebovat a používat pro své klienty, že jednou se budu věnovat profesi koučky, hypnoterapeutky, mentorky a motivátorky.

S nezdravými strachy v naší mysli jsem se naučila pracovat a pochopila jsem, kde se berou a jak velikou a paralyzující jsou iluzí.

Toužila jsem po lásce, finanční svobodě, cestování a dělat práci, která mě bude naplňovat a bude v souladu se mnou…

…pak přišlo osvícení…

Roky mě provázela různá sebedestruktivní přesvědčení a pochybnosti o sobě sama, neustálé srovnávání se s druhými a přemýšlení o tom, co si o mě myslí. Nebyla jsem sama sebou a stále se snažila něčemu a někomu vyrovnat. Žila jsem od výplaty k výplatě a upadala do dluhů.

Až jednou se stalo…. Bylo to po několika letech práce na sobě sama a touhy žít naplněný život v lásce a hojnosti, přišel moment, který bych nazvala osvícením.

Nemyslím sebe sama, ale pochopením mnoha souvislostí, ve kterém jsem získala už natrvalo hluboký klid uvnitř sebe sama, pocit nekonečné vděčnosti, lásky, svobody a životní radosti.

Najednou jsem věděla, že nemusím dělat “testy oblíbenosti”, že jsem naprosto v pořádku taková, jaká jsem a že je čas postavit se své vnitřní Síly.

V ten moment přišla inspirace a já věděla o svých darech, díky kterým dokážu pomoci transformovat životy lidí do lásky, hojnosti, zdraví a plnění si svých přání.

Našla jsem klíč k tomu, jak žít vlastní blahobyt duše a začala jim ho sdílet i sdílet s druhými..

Vše se začalo skládat a já začala svůj každodenní život i svou práci propojovat s principy spirituality, které jsou propojené s kvantovou fyzikou, neurovědou, epigenetikou nebo i pozitivní psychologií.

Věnuji se nyní pracuji s mou transformační technikou proměny, přepisu podvědomých vzorců, které ovlivňují až 97% procent naše jednání a my nejsme schopni to rozumem změnit…

S technikou, která je jak hluboce transformační, tak nesmírně vlídná, neboť díky ní:

Děje se mi to, co bych si dřív nedovolila snít…

A dozrál čas a přišlo to…

AKADEMIE BLAHOBYTU DUŠE

Akademii BLAHOBYTU DUŠE otevírám ve 2. stupních.

SILVER - I. stupeň

3 měsíční online akademie – 12 týdnů

GOLD - Akademie

6 měsíců se 14 V.I.P. místy – 24 týdnů

Akademie BLAHOBYTU DUŠE je spirituálně praktická cesta, jak uvést do harmonie materiální i spirituální principy a žít bohatství života ve vztazích, financích, zdraví i práci.

Kdy začneme?

Jaké témata vás čekají?

AKADEMIE GOLD

Pro koho je Akademie Blahobytu duše?

Co vám Akademie duše přinese?

Pokud sami sebe zapojíte aktivně do procesu transformace a vzdělávání:

Co vás čeká a jak to bude technicky fungovat?

Akademie bude především o praxi a prožitku. Teorie bude je výchozím ukazatelem k tomu, jak začít žít, to, co si přeješ.
Získáš řadu návodů a technik, které skutečně fungují.

Akademie SILVER I. stupně

GOLD - V.I.P. Akademie

Máte chuť jít do změn, které vám přinesou život, po kterém toužíte?

Jsem tu a připravená provést vás k blahobytu vaší duše a předat vám své know how, vše, co už je konzistentní, bez zbytečného tápání a hledání.


Jsem tu, abych vám předala klíč, kterým odemknete svou pradávnou dovednost tvořit si vědomě svůj život.

Jdete do toho? Dovolte si být tím, kým chcete..

K registraci do akademie  získáte zdarma i tyto jedinečné bonusy v HODNOTĚ  pro 1. stupeň – 10 905 Kč a  pro V.I.P – 21 658 Kč

PRO V.I.P. místa navíc:

Mirka Oktábcová načítá, zvědomuje a předává zapomenuté Dary duše, to, co nám bylo dáno do vínku a my jsme na to zapomněli . Co jsou to Dary duše ? Jsou to unikátní energie, se kterými jsme přišli na tento svět. Proč je dobré je znát ? Pochopíme konečně sami sebe ve své podstatě. Ušetříme spoustu času i peněz hledáním něčeho co nám není vlastní. Mirka ti dá sílu uslyšet to co sis myslel, myslela, ze slyšet nezvládneš.

Co o mé práci říkají mí klienti?

Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Zlata Chlupová
Zlata Chlupová
Read More
Vaše terapeutická vedená meditace mi pomohla úplně změnit nelehkou situaci z dětství v novou realitu. To co je ukotvené v přesvědčení několik let se úplně změní, smaže a otevře se ještě něco lepšího a krásnějšího. Její sílu vnímám hlavně díky Vašemu přesnému zaměření se na daný záměr toho, co je potřeba konkrétně pročistit. Meditace je vedena opravdu do hloubky daného problému, propracovaná do detailu a uzavřena k řešení nové reality , k nové budoucnosti. Terapeutickou vedenou meditaci určitě doporučuji všem, kdo chtějí změnit svou realitu , přepsat podvědomé vzorce a posunout se dál na své cestě za svými sny.
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Dita Kolarova
Dita Kolarova
Read More
Leni, Vaše neustálá pozitivní práce - sama na sobě a tím i pro nás, kteří vás sledují má neskutečně velký dosah. Opravdu nad tím nepřestávám žasnout. Dává mi to takovou radostnou naději i pokoru ... že opravdu vše se může stát. A hlavně vedeš člověka laskavě ... samotného k sobě samému. Hluboce se mi vrylo do paměti tvé školení před pár lety v Liberci, moc mi pomohlo, když jsi říkala, že člověk má udělat i na tom místě kde je ... to nejlepší co může, že pak přijde to řešení. Sice jsi to tehdy myslela na pracovní místo. Jsi pro mne inspirací, děkuji.
Previous
Next

Jaká je cena Akademie duše?

I. stupeň

II. stupeň

Otázky a odpovědi

Ano, pokud se rozhodneš, dokážeš to. Jen je třeba trpělivosti a netlačit na sebe. Transformační meditační procesy Nové kódy vytvářím tak, aby byly maximálně účinné.

Záleží na tom, co skutečně od života chceš. Pokud tě tvoje duše, intuice volá a mysl spouští strachy, naslouchej své intuici. Jestli jsi připraven, připravena vzít zodpovědnost

Ne. Mým záměrem je motivovat a posouvat ke skutečnému blahobytu duše. Nejde váhat a chvíli být tvůrcem a chvíli obětí. Pokud převezmeš zodpovědnost za svůj život i za své rozhodnutí, tak i tvá mysl podpoří záměr tvé duše, neboť nebude chtít o peníze přijít. Ty tak získáš vůli i disciplínu jít skutečně do změn, ne jen cosi zkoušet.  Jedině tak tě čeká takový život, po kterém toužíš. Tedy je důležité předem se rozhodnout, ale ne myslí, nýbrž srdcem.

Mým záměrem není tě zahlcovat, to by bylo kontraproduktivní. Každý týden v pondělí ti přijde lekce s materiály, které může v pohodě zvládnout. Navíc budeš mít trvalý přístup ke členské sekci a veškeré materiály už ti zůstanou napořád. Ty si určíš tempo, jakým chceš postupovat.

Zajímá vás ještě něco dalšího?  Chcete se před registrací poradit? Napište mi – info@lenkafuentes.cz

Objednávka

AKADEMII BLAHOBYTU DUŠE SI MŮŽETE OBJEDNAT ZDE, VYBERTE VARIANTU A V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE AKADEMII NA SPLÁTKY, VYPLŇTE FORMULÁŘ, KTERÝ JE NA KONCI STRÁNKY – POD NÁKUPNÍM FORMULÁŘEM A JÁ SE VÁM OZVU EMAILEM.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.