Akademie BD – Od vize k manifestaci svých přání

Možná, že i vy…

Vaše přání jsou jedna věc, ale realita?

Přesto stále hledáte cestu jak změnit svůj život, ale současně ztrácíte důvěru, že to vůbec jde?

Představte si, že…

Možná, že vám to přijde jako neskutečné, ale…

Věřte, i já jsem byla kdysi v situaci, kde jsem se pořád snažila, nevěřila jsem, že já mám tu možnost něco změnit, i když jsem četla motivační knihy, chodila na semináře, různé seberozvojové konzultace, terapie…

Ano pomáhalo mi to, ale stále to nebylo ono.

Ve dvaceti letech jsem měla panické ataky, ze kterých jsem se uzdravila během krátké doby úplně sama a tím, že jsem začala pracovat s myslí a emocemi vytvořila jsem si sama techniku, která byla už tehdy velmi transformační. A dnes jsou podobné techniky součástí terapií v pozitivní psychologii a osobním rozvoji.

Netušila jsem tehdy, že tuto techniku jednou budu potřebovat a používat pro své klienty, že jednou se budu věnovat profesi koučky, hypnoterapeutky, mentorky a motivátorky.

S nezdravými strachy v naší mysli jsem se naučila pracovat a pochopila jsem, kde se berou a jak velikou a paralyzující jsou iluzí.

Toužila jsem po lásce, finanční svobodě, cestování a dělat práci, která mě bude naplňovat a bude v souladu se mnou…

…pak přišlo uvědomění

Roky mě provázela různá sebedestruktivní přesvědčení a pochybnosti o sobě sama, neustálé srovnávání se s druhými a přemýšlení o tom, co si o mě myslí. Nebyla jsem sama sebou a stále se snažila něčemu a někomu vyrovnat. Žila jsem od výplaty k výplatě a upadala do dluhů.

Až jednou se stalo…. Bylo to po několika letech práce na sobě sama a touhy žít naplněný život v lásce a hojnosti, přišel moment, který bych nazvala osvícením.

Nemyslím sebe sama, ale pochopením mnoha souvislostí, ve kterém jsem získala už natrvalo hluboký klid uvnitř sebe sama, pocit nekonečné vděčnosti, lásky, svobody a životní radosti.

Najednou jsem věděla, že nemusím dělat “testy oblíbenosti”, že jsem naprosto v pořádku taková, jaká jsem a že je čas postavit se své vnitřní Síly.

V ten moment přišla inspirace a já věděla o svých darech, díky kterým dokážu pomoci transformovat životy lidí do lásky, hojnosti, zdraví a plnění si svých přání.

Našla jsem klíč k tomu, jak žít vlastní blahobyt duše a začala jim ho sdílet i sdílet s druhými..

Vše se začalo skládat a já začala svůj každodenní život i svou práci propojovat s principy spirituality, které jsou propojené s kvantovou fyzikou, neurovědou, epigenetikou nebo i pozitivní psychologií.

Věnuji se nyní pracuji s mou transformační technikou proměny, přepisu podvědomých vzorců, které ovlivňují až 97% procent naše jednání a my nejsme schopni to rozumem změnit…

S technikou, která je jak hluboce transformační, tak nesmírně vlídná, neboť díky ní:

Děje se mi to, co bych si dřív nedovolila snít…

A dozrál čas a přišlo to…

AKADEMIE BLAHOBYTU DUŠE

akademie blahobytu duše je ve 2. variantách

ABD - Moje nová realita

3 měsíční online akademie – 12 týdnů

ABD - masterclass

6 měsíců pro 10 míst – 24 týdnů 

Akademie BLAHOBYTU DUŠE je spirituálně praktická cesta, jak uvést do harmonie materiální i spirituální principy a žít bohatství života ve vztazích, prosperitě, zdraví, práci i celkového naplnění.

Kdy začneme?

Jaké témata vás čekají?

akademie bd - masterclass

Pro koho je Akademie Blahobytu duše?

Co vám Akademie duše přinese?

Pokud sami sebe zapojíte aktivně do procesu transformace a vzdělávání:

Jak myslíme, jak se svými myšlenkami zacházíme, jakým emocím dáváme prostor a jaké kroky děláme, takovou realitu tvoříme, takovou realitu si vybíráme

Co vás čeká a jak to bude prakticky fungovat?

Akademie bude především o praxi a prožitku. Teorie bude je výchozím ukazatelem k tomu, jak začít žít, to, co si přejete.
Získáte také řadu návodů a technik, které skutečně fungují a sami přijdete na to, co funguje výhradně vám. 

Akademie - Moje nová realita

Akademie - MASTERCLASS

Máte chuť jít do změn, díky kterým si vytvoříte život, po kterém toužíte?

Jsem tu a připravená provést vás k blahobytu vaší duše a předat vám své know how, vše, co už je konzistentní, bez zbytečného tápání a hledání.

Jsem tu, abych vám předala klíč, kterým odemknete svou pradávnou dovednost tvořit si vědomě svůj život.

Jdete do toho? Dovolte si být tím, kým ve svém srdci chcete..

K registraci do akademie  získáte zdarma i tyto jedinečné bonusy

navíc pro ABd - MasterClass

BONUS PRO VÁS - DARY DUŠE OD MIRKY OKTÁBCOVÉ

Mirka Oktábcová načítá, zvědomuje a předává zapomenuté Dary duše, to, co nám bylo dáno do vínku a my jsme na to zapomněli . Co jsou to Dary duše ? Jsou to unikátní energie, se kterými jsme přišli na tento svět. Proč je dobré je znát ? Pochopíme konečně sami sebe ve své podstatě. Ušetříme spoustu času i peněz hledáním něčeho co nám není vlastní. Mirka ti dá sílu uslyšet to co sis myslel, myslela, ze slyšet nezvládneš.

Co o akademii blahobytu duše
její absolventi?

Co říkají o mé práci mí klienti?

Jana S.
Jana S.
Read More
V osobním rozvoji jsem zkoušela, co se dalo, snažila jsem se to vyřešit sama, ale bezvýsledně, potom poslouchání různých podcastů, motivačních videí s touto tématikou, avšak bezvýsledně....Až když jsem prošla transformačním koučínkem a hypnoterapií s Lenkou, se mi začal měnit život. Je to už 10 let, co mám problémy s usnutím a cca 10 let beru prášky na spaní, bez kterých neusnu. Nyn se to změniloí, už se obejdu bez léků a konečně mám spaní, v jaké už jsem nedoufala. Vím, že za to vše může proces, kterým mě Lenka provedla. Nejpodstatnější uvědomění taky je, žejá jsem pro sebe ta nejdůležitější, že o mně se tu jedná a minulost už nezměním, ale budoucnost a prožívání přítomnosti ano.... Změnil se mi taky pohled a řešení přímo některých věcí, vidím je jinak, nahlížím na ně z jiného úhlu a dovoluji si přijímat své úspěchy, ale i neúspěchy.... Hypnomeditaci a cestu s Lenkou naprosto doporučuji. Je to proces bez prášků a slz....
Tereza N.
Tereza N.
Read More
Na paní Fuentes jsem dostala doporučení od mého bráchy, kterému pomohla překonat různé strachy, a tak celkově se vyklidnit. Pokroky byly opravdu vidět, a protože jsem sama měla těžké období, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Před prvním sezením jsem byla dost nervózní - Dokážu se otevřít člověku, kterého neznám a uvidíme se jen přes kameru? To ze mě ale okamžitě spadlo. Z paní Fuentes přímo vyzařuje pozitivita, dobrá energie a tak obrovský klid, že se jí musí otevřít snad každý. Měly jsem spolu celkem 3 sezení, někdy jsem brečela, někdy se smála, ale po každém sezení jsem o všem dlouho přemýšlela. A teď, téměř po roce, musím říct, že mi to neskutečně pomohlo. Jsem vyrovnanější, mám zase ze všeho radost, nestresuju se tolik a hlavně jsem si v sobě vyřešila věci, které mě dříve brzdily. Takže jedno obrovské díky!
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Josef J.
Josef J.
Read More
Dostal jsem doporučení, že terapie vedené Lenkou jsou na jiné úrovni. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale již jsem vyzkoušel mnohé a říkal si, není co ztratit. Opak byl pravdou! Získal jsem strašně moc. By lo to naprosto fenomenální a úžasné. Ten vnitřní posun je naprosto ohromující.. jsem maximálně vděčný! Dva roky jsem měl problémy, tak jsem zkoušel všechny možné terapie, jednotlivce, skupinu, různé metody, ani si je už všechny nepamatuji, ale bylo toho opravdu dost. Uvědomění přišlo hned na prvním sezeni.. ta síla jakou mě to dostalo, jak hluboko byl problém posazený a my to v podstatě okamžitě vytáhli na povrch a vyřešili. Po roční spolupráci se mi život otočil tím nejlepším možným směrem, jak pracovně, tak v osobním životě. Dokážu mít nadhled, řešit problém bez zbytečných emocí a zažívám i jiné vztahy, kde je vzájemný respekt a podpora. Tuto investici do sebe považuji za to nejlepší, co jsem pro sebe nohl udělat
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next

Jaká je cena Akademie duše?

akademie bd - moje nová realita

AKADEMIE BD - MASTERCLASS

Otázky a odpovědi

Pokud vás Akademie Blahobytu duše láká, ale neste si jisti, že bude pro vás opravdu přínosem navrhuji vždy hovor, ve kterém probereme vaše téma, to, co vás zajímá ohledně náplně a průběhu akademie.  Sami uvidíte, jestli je tato cesta právě pro vás. Pro mě je důležitá vaše spokojenost a rozhodnutí, které je v souladu s vámi. Jedině tak je spolupráce oboustranně naplňující a prospěšná. 

Pro vstupní call mě kontaktujte na mé emailové adrese: info@lenkafuentes.cz

Záleží na tom, jestli chcete nebo jste připravení na změny. Akademii můžete zakoupit i na splátky.  Pokud vás vaše duše volá, ale  mysl spouští strachy, je důležité naladit se na sebe a zjistit, jestli o tom, z čeho. máte strach, můžete říct že se se 100% jistotou naplní. Určitě ale věřte, že každé rozhodnutí, které uděláte, je v tu chvíli správné.  

Ne. Mým záměrem je motivovat a posouvat ke skutečnému blahobytu duše. Nejde váhat a chvíli být tvůrcem a chvíli obětí. Pokud převezmete zodpovědnost za svůj život i za své rozhodnutí, tak i vaše mysl podpoří záměr tvé duše, neboť nebude chtít o peníze přijít. Vy tak získáte vůli i disciplínu jít skutečně do změn, ne jen cosi zkoušet.  Jedině tak vás čeká takový život, po kterém toužíte. Tedy je důležité předem se rozhodnout, ale ne myslí, nýbrž srdcem. Pokud ale nejste připraveni udělat změnu, i to je naprosto v pořádku. není možné vzájemné srovnávání. Každý je jedinečný takový, jaký je. A každý má svou cestu, a v tom je ta krása a pestrost života každého z nás. 

Mým záměrem není vás zahlcovat, to by bylo kontraproduktivní. Akademie blahobytu duše je koncipovaná tak, že každý týden věnujete jednomu modulu.  Ale důležité je, postupovat  svým vlastním tempem.   Navíc budete mít trvalý přístup ke členské sekci a veškeré materiály už vám zůstanou napořád. V y si určíte tempo, jakým chcete postupovat.

Zajímá vás ještě něco dalšího?  Chcete se před registrací poradit? Napište mi – info@lenkafuentes.cz

Objednávka

AKADEMII BLAHOBYTU DUŠE SI MŮŽETE OBJEDNAT ZDE, VYBERTE VARIANTU A V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE AKADEMII NA SPLÁTKY, VYPLŇTE FORMULÁŘ, KTERÝ JE NA KONCI STRÁNKY – POD NÁKUPNÍM FORMULÁŘEM A JÁ SE VÁM OZVU EMAILEM.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.