Poslední kolébka

Představuji Vám svoji knihu – Poslední kolébka.

Napsala jsem ji z inspirace skutečnými událostmi, z inspirace mého života.

Je to příběh

Každý okamžik nám dáva novou šanci svobodné volby a tou pak určujeme směr našeho života.

Poslední kolébka

Příběh ženy, která se vydává na Bali, aby našla odpověď na to, proč se jí po celý rok, téměř každou noc, zdá jeden a tentýž sen. Ocitá se v něm na Bali, uprostřed rýžových polí, kde k ní přichází tamní šaman. Pokaždé jí chce něco sdělit, ale ona se vždy probudí dřív, než jí stihne něco říci. Až jednou zaslechne jeho hlas a ve snu zůstává. Šaman jí předává tajemný vzkaz v jazyce, kterému ale ona nerozumí.

Její pobyt na Bali zkomplikuje světová pandemie, kvůli které jí není umožněno cestovat do hor za šamanem, jenž jí měl rozkrýt celý příběh o snu, včetně tajemného vzkazu. Nejenže Sofie zůstane na ostrově bohů déle, ale to, co se zprvu zdálo být překážkou, se ukázalo jako veliký dar. Do Sofiina života zcela nečekaně vstupuje místní Mág a sny, které se jí opakovaly několik měsíců, tajemný vzkaz a světová pandemie jí najednou začínají dávat smysl.

Mág provází Sofii změněným stavem vědomí, otevírá jí dveře k základním životním pravdám a dává jí klíč k tajemství Tvořivé síly, kterou má uvnitř sebe každá lidská bytost a která byla po věky v lidech potlačena.

Vzdálenost srdcí není větší než okamžik mezi nádechem a výdechem.

Poslední kolébka

Kniha nabízí mnoho odpovědí a inspirací k tomu, jak se začít jinak dívat na život a přijmout to, že každý máme právo žít tak, jak si skutečně přejeme.

Jediné limity, ktoré máme, jsou v naší mysli.

Kde se vzala inspirace?

Když jsem v roce 2017 podruhé v životě navštívila Bali a právě na podzim toho roku jsem odletěla na Bali úplně sama, netušila jsem, jak moc mi tato cesta změní život.

Přestože jsem předtím navštívila spousty jiných zemí, Bali, jako jediné, prostoupilo mým srdcem a mou duší. Svou vlídností, mystikou, vůněmi, barevností a hlavně životem místních lidí, kteří svou laskavostí, úsměvem a vnitřním bohatstvím tvoří místo, které se právem nazývá Ostrovem bohů nebo také Srdcem světa.

Na Bali jsem se od té doby vracela několikrát, a to i s těmi, kteří zatoužili poznat ostrov bohů, jinak autenticky.

A jak souvisí tajemný vzkaz s příběhem?

Ve spojení s Bali a s místním dukunem – šamanem mi přišel za nečekaných okolní tajemný vzkaz, jehož smysl a propojenost s praktickým životem se postupně začal rozkrývat. Ostrov bohů se koncem roku 2019 stal mým druhým domovem.

Kniha se zrodila z inspirace skutečných událostí mého života, a to jak osobního, tak profesního.

Když jste ve své stopě, propojeni se svým srdcem, jste zcela naplněni vnitřním štěstím

Od první chvíle, kdy mi nad ránem přišel konkrétní děj celého příběhu, už to nešlo odložit a já začala psát. Byla jsem v absolutním flow, zapomínala jsem jíst, žila jsme ve dvou realitách a při psaní jsem vnímala absolutní naplnění, radost a souznění. Dala jsem do ní vše, s čím zcela rezonuji, vše mi přišlo cestou zcela mimořádné spirituální inspirace. Cítím ohromnou vděčnost.

Příběh ve mně otevíral a transformoval některá hluboko zasunutá témata

Kniha se zrodila přesně v ten správný čas v době, kdy jsem cítila, že se Bali stává v mém srdci druhým domovem.

Čas na Bali vnímám jako ohromný dar, který mi byl dán proto, abych ještě více pochopila smysl mnoha událostí i souvislostí mého osobního i profesního života.

Spojíme-li se svým srdcem, staneme se vědomými tvůrci svého života, v tom spočíva tajemství osobního štěstí.

Hlavní hrdinka přijímá od Mága pět životních Pravd Tvořivé síly, aby:

Meditace 5 Pravd Tvořivé Síly

S tím, jak se se rodila Poslední kolébka, přišla mi také inspirace doplnit knihu transformačními meditacemi Poslední kolébka – meditace Tvořivé síly. Ty se vztahují k 5 Pravdám Tvořivé síly, které předal ve speciálních rituálech hlavní hrdince Mág Surya.

Meditace, jejichž jsem autorkou, nejsou jen obyčejnými meditacemi, ale transformačními technikami, se kterými běžně s klienty pracuji. Díky těmto meditacím, si můžete přepsat staré myšlenkové vzorce, rozpustit přesvědčení a návyky, které s vámi nesouzní. Skrze tyto meditace si ukotvíte takzvané „nové kódy“, které jsou v souladu s vámi. Díky nim se propojíte se svou osobní Silou a vnitřním Zdrojem a stanete se Vědomými Tvůrci svého života.

Témata 5 meditací k 5 Pravdám Tvořivé síly

  1. Rovnováha
  2. Respekt a Odpuštění
  3. Srdce
  4. Osobní pravda
  5. Vědomé Tvoření

Knihu si můžete koupit v dárkovém balíčku s 5 meditacemi.

Speciálni nabídka

Kniha je nyní u mě vyprodaná, ale je možné zakoupit si transformační meditace 5 Pravd Tvořivé síly, které s knihou přímo souvisí.

K meditacím vám přijdou do emailové schránky přístupové údaje do členské sekce, kde najdete úvodní video k meditacím a samotné meditace ve formátu mp3.

Je možné knihu koupit i jinde?

Poslední kolébku nyní koupíte pouze přes mé webové stránky. 

Dana Němečková
Dana Němečková
Read More
Tato kniha je pro mě zcela neobyčejná a nadčasová. Pro někoho může být studnicí životních mouder, pro někoho jakousi učebnicí Lásky, která tvoří zázraky a která by měla být všem povinná. Pro někoho může být pohlazením v aktuální době velkých změn a nelehkých zkoušek. Cítím z ní neuvěřitelně hlubokou sílu jakéhosi tajemného POSLÁNÍ a prožívám při tom velkou vděčnost a pokoru. Je to pro mě nový a dosud nepoznaný nádherný pocit, který mě při čtení přitahuje. Jsem přesvědčena, že příběh každého pohltí, vtáhne a povede k zamyšlení se i nad svou životní cestou a pomůže tak procházet i potřebnými vnitřními proměnami. Navíc je pro mě kniha i autentickou připomínkou nádherného ostrova s úžasně pokorným a laskavým lidem. Pomáhá mi vracet se vzpomínkami k zajímavým konkrétním místům, k odlišnému přístupu neobyčejně skromných lidí k životu. Vybavují se mi prožité dny, které se mi navždy vryly do mého srdce.Je to pro mne asi nejsilnější kniha, která je a bude vždy pro mě opravdu VZÁCNÁ. Upřímně za ni moc děkuji.
Ondřej Kolman
Ondřej Kolman
Read More
Jsou knihy pro líná letní odpoledne u vody, které pomohou lidem nenásilně přečkat příjemnou zahálku, a jsou knihy pro temné noci duše, které pomohou lidem přežít těžké časy a strastiplné chvíle, stejně jako šeď všedních dnů a ztrátu perspektiv. Jsou knihy, kde je děj hlavní postavou a odvíjí se předvídatelně, a jsou knihy, kde děj je jen nosným prvkem pro myšlenky a hudbu vyšších sfér, která k nám proudí s laskavostí a nenásilnou lehkostí. Tato hudba se v této výjimečné knize line z vyšší sféry bytí Ostrova bohů, který je svou duchovní laskavostí a vibracemi takovým místům na tomto světě velmi blízko. Krása a košatost jazyka tak vyplývá z nádhery této exotické a duchovní krajiny, z ostrova, kde k lidem bozi mluví s laskavostí a trpělivostí sobě vlastní. Mluví skrze výjimečné bytosti a jejich poselství bychom měli naslouchat. Protože léčí. V Poslední kolébce vnímám Bali jako jednu z hlavních postav, která je skvěle podaná.
Eva Novotná
Eva Novotná
Read More
Leničko, moc ti děkuji, že jsem mohla být u toho, když vznikala tvoje kniha. Ačkoli nás dělí velká vzdálenost, tak přesto jsem mohla občas nahlédnout do řádků knihy, které vznikala na Bali. A nejen nahlédnout, občas jsem si mohla poslechnout tvůj nedostižný hlas, když jsi mi četla to, cos právě napsala. Vždy jsem říkala, že máš jeden velký dar, a tím je tvůj hlas. Dnes vím, že dalším tvým mimořádným darem je písemný projev. Já neumím moc popisovat své pocity, možná proto, že nemám dostatečnou slovní zásobu, možná ale i proto, že některé pocity se nedají dost dobře vyjádřit slovy. Jsou to pocity, které cítím, ale těžko se mi přenáší do písmen na papír. Když tečou slzy, když naskočí husí kůže, když cítíš bolest, smutek, radost, vzrušení. Ano, tohle jsem vnímala u tvé knihy. Tvoje kniha, příběh inspirovaný skutečností je prostě krásná, strhne a vtáhne do děje. Co víc k tomu říct? Gratuluji ti….
Jitka Kratochvílová
Jitka Kratochvílová
Read More
Knížka autorky Lenky Fuentes Poslední kolébka stojí určitě za přečtení. Je určena všem otevřeným lidem, kteří chtějí žít spokojený a radostný život v souladu se svým srdcem. Je to moderní návod krásné životní filozofie, opírající se o ty nejjednodušší a přitom tak často opomíjené principy. Příběh zasazený do nádherného prostředí vlídného a laskavého Bali vás zavede do těch nejhlubších koutů vaší duše, nekompromisně vás donutí zamyslet se nad vaším životem, jeho naplněním, nad vaší životní cestou. A v mnoha ohledech napoví……..pokud se chcete dozvědět jak – vřele doporučuji.
Jana Kolmanová
Jana Kolmanová
Read More
Je to kniha života každého z nás, hlavně žen, ale možná i mužů. Knihy čteme, abychom se dostali i do jiných životů, než je ten náš, do jiných zemí a často i pro poučení. Poslední kolébka má tohle všechno. Každý si vybre, co potřebuje nejvíc. Pro mě je to hlavně učebnice, co mi říká, kde a co jsem žila ne zrovna dobře a co můžu ještě spravit. Na to jak to napravit tu jsou životní moudra, která musí člověk číst zas a zas, aby se rozhoupal a začal podle nich žít. A to, proč se mi kniha tak hezky četla, jsou filosofie a mystika spojené s dějem a lyrickým popisem ostrova Bali a s asi kouzelným životem na něm. Málokdy si dělám při četbě poznámky, ale tady jsem si vypsala stránky, ke kterým bude užitečné se vracet.
Monika Jägerová
Monika Jägerová
Read More
Znáte ten pocit? Jednoho dne se ráno probudíte a nevíte co dál? Máte úplně vše a stále Vám něco chybí? Krásný příběh Sofie, která se vydává za svým snem se Vám může stát inspirací. Autorka nás ve své knížce zavádí do exotického prostředí ostrova Bali, plného exotiky, dobrodružství, odvahy, původních rituálů a šamanů. Naslouchejte svým snům a nechte se jimi vést…
Markéta Ravard
Markéta Ravard
Read More
Nádherný příběh, chytící za srdce a duši vás pohtí a nepustí.
Marcela Králová
Marcela Králová
Read More
Byla jsem poctěna přečíst si rukopis této nádherné knihy ještě před jejím 1. vydáním. Kniha „POSLEDNÍ KOLÉBKA“ je jedním slovem STRHUJÍCÍ. Prostě ji otevřete, začnete číst, nic jiného vás nezajímá a zavřete ji až po přečtení posledních řádků. „Poslední kolébka“ má v sobě krásný příběh, opravdovost, odvahu, moudrost. A věřím, že vnímavý čtenář si odnese mnoho motivujících a inspirativních myšlenek. Pokud neznáte autorku – Lenku Fuentes, určitě se vydejte na její autogramiádu. To, co píše, i žije. A její úsměv vám zaručeně prozáří den.
Iva Šolcová
Iva Šolcová
Read More
Leni, dočetla jsem tvojí knihu a slzy dojetí nějak tečou z hloubi srdce, nebo možná duše. Cítím, že tvoje kniha bude léčit. Bude skrze ní léčit Prasíla, o které píšeš. Léčit podstatu současných lidských bolestí. Oloupávat slupky vznikající po staletí z nánosů domněnek, nepravd, strachů, obav a lpění na tom všem, co je mnohdy uměle vystavené. Vystavené ze zoufalství a zároveň ohromné touhy očistit se. Sama jsem během čtení tvého příběhu prošla různými procesyod zvědavosti, určitého posuzování, uvědomění si svých slabin a určitého studu za ně, až k překvapení, uvolnění a vděčnosti nakonec. Vděčnosti za to, co nám v současné době život přináší, za to, že můžeme být součástí velké proměny a opětovného napojení se lidstva na Prasílu. A za to, že se máme a můžeme si vzájemně přát to nejlepší a být si podporou a oporou. Že je to obrovský a vzácný dar. Jsem ohromně šťastná a dojatá, že se ti povedlo knihu napsat. A těším se, jak jí obdaruji své nejbližší. Podařilo ti v ní mluvit řečí, srozumitelnou všem.
Martina Puchyová
Martina Puchyová
Read More
Patrí Vám veľké ĎAKUJEM za všetko. Zrodenie vašej knižky som sledovala prostrednictvom našich spoločných priateľov Miška i Magdičky a hneď ako sa spustil predaj, bolo rozhodnuté a mám z toho obrovskú radosť 🙂 Knižku som si minulý víkend vyzdvihla osobne v Liberci a v zápätí ju pokrstila svojou putovnou turisticky-dobrodužnou cestou do Jizerskych hor, od Počátku v Raspenave, cez kopčeky až do Bedřichova. Cítim obrovskú vďačnosť nielen za vaše krásne vedené meditácie ale i váš tajomný príbeh, ktory postupne odhalujem.
Zuzana Odleváková
Zuzana Odleváková
Read More
Milujem príbehy za hranicou racionálna. O to viac, keď osobne poznám i ľudí, ktorí ich rozprávajú. Od začiatku som bola zvedavá, koľko z príbehu je pravda a koľko fantázia. Ale teraz to už ani nepotrebujem vedieť. V príbehu som našla kus seba. Pretože v každej fantázii je i pravda. Skúste sa nájsť i vy.
Mirka Octábcová
Mirka Octábcová
Read More
Leni, před pár minutami jsem dočetla tvou knížku … WAU, no já jsem ještě stále v údivu a ještě dlouho tedy budu .. chvílemi se mi chtělo dojetim brečet ( tak jsem to i úplně spontánně udělala ).. božský, uchvátilo mne to natolik, že si ji přečtu znovu … i když prožít alespoň par chvil v přítomnosti šamana a tvé je můj sen občas se mi slzy vlily do očí nad tím, co tam píšeš a uvědomila jsem si, že věci podobné jsem ti říkala také, no hlava mi to fakt nebere a srdce je v údivu .. s obrovskou pokorou a vděčností jsem si tam uvědomila a spojila spoustu věcí a přijímám další hluboká poznání … jsem šťastná za tuto “náhodu”, která svedla naše cesty.
Zuzana Kelnarová
Zuzana Kelnarová
Read More
Vaši knihu jsem dostala darem od svého bratrance. Zaujala mne. Přečetla jsem ji během víkendu asi 3x. Budila jsem se v noci, abych mohla pokračovat. A hned jsem měla chuť jim o tom říci. Vyrazila jsem z Moravy do Liberce. Byla jsem u nich 3 dny a odvážela jsem si domů 4 knihy. Již jsem je darovala svým přátelům v rodině. Děkuji za Váš příběh, který zapadl dokonale do mého. Přeji Vám to nejlepší, co je pro vás připraveno. A nejen pro Vás, ale celé Vaší rodině a přátelům.
Vlaďka Cvrčková
Vlaďka Cvrčková
Read More
Milá Leničko, konečně jsem se dostala k tomu, abych Ti mohla poděkovat za poutavé čtení tvé knihy. Objednaly jsme si ji s Maruškou ještě v předprodeji ,ale přiznám se , že jsem se vůbec nemohla ještě před měsícem soustředit na čtení, protože tahle doba je tak energetický silná , že je to fičák. Takže , když to trochu polevilo ,tak jsem se pustila do čtení a to byl tedy taky pořádný fičák. Je to tak silný a úžasně načasovaný na tuhle dobu, pro mě se tvá kniha stane učebnicí s kterou budu teď pracovat jak bude potřeba. Se vším co píšeš souzním , jenom jsem někdy netrpělivá a chtěla bych aby bylo vše hned i když vím , že vše má svůj čas. Vnímám tuto knihu za úžasnou , protože je psaná jako příběh a proto může oslovit více lidí, i ty kteří vědomě nechtějí zatím se sebou něco dělat. Do života jsem si přitáhla úžasné kolegyňky a počkám si na pocit , znamení ,abych jim knížku půjčila a zatím z ní budu čerpat s dovolením já a moc se na to těším. Ještě jednou moc děkuji , že mi tě vesmír poslal do života a mohu čerpat z tvé lásky a moudrosti. Přeji Ti v novém roce jen to dobré a ať jsi šťastná a inspirací pro další lidičky. S láskou a vděčností Vlaďka
Marie Vojtěchová
Marie Vojtěchová
Read More
Poslední kolébka je úžasný příběh , plný lásky, poselství, pravdy života a Bytí, je v něm kouzlo a něha, ponaučení a cesta….a ohromná pokora, přesně ta pokora, kterou jsem tam cítila, kdykoliv jsem si uvědomila přítomnost okamžiku. Leni, naskakuje mi husina, když to píšu, jsem dojatá a oči se mi zalévají slzami, slzami štěstí, že jsem si mohla dovolit to vše prožít – opravdu prožít.. Tvá kniha mě vrátila zpět tam, kde jsem pochopila vděčnost žití , radost a vřelý úsměv tamních lidí , kteří Ti ho darují, aníž by za to něco očekávali…- na to se prostě nedá zapomenout….na to se nechce zapomenout. Moc si přeju se na Bali vrátit, alespoň ještě jednou…věřím, že se mi to povede a budu moc ráda, když to bude s Tebou. Děkuji Ti pěkně Leni, že jsi vytvořila tak milou a kouzelnou knihu, která svým obsahem neočarovala jen mně. Posílám Ti vřelé objetí a milou vzpomínku na naše společně prožité chvíle na Bali, nikdy na to nezapomenu, věř mi….Děkuji a všechny zdravím…s láskou Marie
Martina Valentová
Martina Valentová
Read More
Bolest z minulosti…jako Sofii jsem většinou viděla tebe, blondýnku, krásný příběh, na začátku jsem nekde z dálky tušila, že partneři duše jsou Kadek a Sofie, ale hned jsem to zaplasila. A jak se blížila pointa, už skoro konec, začaly mi téct slzy a když to oba poznali, že patří k sobě, že se znovu potkali, tak to byl silný aha moment, uzdravování a poradny pláč, který po chvíli ustane hned jak mávnutím proutku a klid, tak si říkám, co to znamená, určitě ji budu číst znovu, vracet se k určitým pasážím…děkuju za tuto krásnou knihu a moc se těším na další… Máš můj velký obdiv, jak jdi dokázala celý příběh vystavět, popsat, aby vše zapadalo a mělo spád, jsi skvělá Leni, srdce mluvilo…inspirace pro všechny, kdo vidí svět očima lásky, s láskou Martina
Antonia Dechťarová
Antonia Dechťarová
Read More
Milá Leni, právě jsem dočetla tvojí POSLEDNÍ KOLÉBKU. Ještě teď jsem plná dojmů a zvláštních pocitů. Na Bali se těším ještě více než doposud. Těším se na „jinakost“, očekávám odpočinek, klid a nové poznání. Kniha je nádherně napsaná, propojení životních příběhů s přírodou je úžasné. Každý si tam najde to své. Já jsem se našla, cituji: “ Stáhněte mysl do přítomnosti, protože v přítomnosti je vše, co potřebujete. V přítomnosti nejsou domněnky a obavy z budoucnosti, ani sebeobviňování z minulosti …….. Přítomností tvoříte svou budoucnost“. Pokud se chcete dívat na svět z jiného úhlu pohledu, než doposud, vřele doporučuji.
Nikola Fajtavrová
Nikola Fajtavrová
Read More
Kniha je úžasná, věděla jsem, že co vznikne od Leničky bude krásné, ale že až takhle, to jsem nečekala. Je tam mnoho vět, které mě chytly za srdce a spoustu informací mě také ponaučilo. Vím, dělala jsem spoustu chyb v životě a tohle je nádherný návod na to, jak si život začít užívat v přítomném okamžiku a objevovat krásy života. Děkuji Leničko.
Vladimír Časár
Vladimír Časár
Read More
Příběh knížky má hloubku Tvého nitra a moudrost Tvých prožitků. Jsem moc rád, že jsi umožnila vstoupit do svého srdce všem čtenářům a jsem zároveň hluboce potěšen, že se tak děje prostřednictvím Tvého příběhu, který je tak nádherně poutavý a poučný zároveň. Vím, že ten příběh v sobě neseš již pěknou řádku let a jsem rád, že jeho hmotná i niterná poloha má obrovský přesah reality běžných dnů a moudrost sdělení se stanou základními principy pro vnímání svobody a vědomého bytí. Informace a vědomí jsou evolučními atributy transformační epochy do které nemalou měrou přispíváš svým vzorem láskyplné bytosti zároveň s činy bezpodmínečné lásky. Za to Ti, Leni, upřímně děkuji. Tvé knížce, i jejímu pokračování, vinšuji jen to nejlepší, protože vědomé bytí je hlavně o moudrosti a lásce a tu si zaslouží každý. Děkuji…
Mája Drahokoupilová
Mája Drahokoupilová
Read More
Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, je skvěle a poutavé napsaná. A připomíná mi pobyt na Bali, některé pocity znám. Skvěle jsi vystihla moudrost tvého učení a vzoru. Gratuluji.
Marcela Poláčiková
Marcela Poláčiková
Read More
Dočítala knihu , je nádherná, tajomná, plna inšpirácii , životných právd, motivačná , povzbudzujúca, liečiva. Pre mna o to silnejšia , že som si spomínala na nádherne miesta na Bali, ktoré som videla vďaka Tebe. Som zvedavá na to, keď sa spolu o nej porozprávame , koľko z deja bola fikcia a koľko Tvoj osobný príbeh, ďakujem za ňu, krásna a zmysluplná kniha.
Sarah Hlousek
Sarah Hlousek
Read More
Krásná knížka. Doporučuji. Mě se moc líbila. Krásný příběh plný životních mouder, které vás donutí se zamyslet a nahlížet na životní situace i z jiného pohledu.
Klára Markovičová
Klára Markovičová
Read More
Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Naprosto mi dává smysl zejména v tomto roce, kdy se všechno mění a kdy je potřeba nahlédnout za oponu běžného života. Při čtení jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Příběh je úžasný, strhující a motivační. Líbí se mi 5 Pravd tvořivé síly. Tato kniha si určitě zaslouží přečíst minimálně 2x, ne-li víckrát. Děkuji!
Katarina Šímová
Katarina Šímová
Read More
Milá Leni, knihu jsem přečetla a líbila se mi. Nejvíc mě bavily popisy balijské přírody. Nikdy jsem si neuměla předtavit, jaké to tam je, ale při čtění knihy jsem měla často pocit, že jsem přímo tam, na Bali, úplně jsem cítila tu krásnou atmosféru. Také jsem měla mnohokrát chuť na ty dobroty, co tam popisuješ:), tak jsem si musela nakoupit exotické ovoce. Velmi mě zaujaly myšlenky, které sděloval Mág, mnoho toho už víme, ale také mnoho toho bylo nového. Také se mi líbilo to, jak jsi otevřeně napsala o svých stavech a zážitcích v minulosti, které Tě přivedly na Tvoji cestu. Přála bych Ti, aby toto byla první kniha z mnoha, protože máš velmi pěkný a čtivý styl psaní. Věřím, že ji vydáš i jako audio knihu, protože Ti od začátku, co se známe, připomínám, že máš krásný hlas, který léčí.-)
Věra Klosová
Věra Klosová
Read More
Poslední kolébka mě oslovila především proto, že se odehrává na ostrově Bali, kde jsem s Lenkou byla před dvěma lety na rozvojovém pobytu. Příroda, posvátná místa, rituály a život Balijců jsou vykresleny tak autenticky, že jsem se znovu ocitla na známých místech a prožívala jejich krásu a magickou energii. Miluji knihy, které propojují příběh s ponaučením a slouží tak k zábavě i osobnímu rozvoji. Tato je jedna z těch, která je psána srozumitelnou a poutavou formou, takže baví a učí zároveň. Rozhodně je to jedna z knih, kterou budu doporučovat nejen přátelům ale také při lektorování a koučování svým klientům.
Previous
Next

Poslední kolébku pokřtila herečka Lucie Zedníčková

A proč se právě Lucie rozhodla mou knížku pokřtít?

Lucka o knížce říká:

"Poslední kolébka je fantastický příběh, který se může stát pomocníkem pro všechny s otevřeným srdcem a myslí, jak najít svoji cestu k naplněnému životu......

A vlastně může být i inspirací, jak svá srdce otevřít….."

 

KNIHA JE AKTUÁLNĚ VYPRODANÁ.