Transformační koučink

TO VŠE SE DÁ ZMĚNIT,
KDYŽ SI TO DOVOLÍTE A ZAČNETE SE ZMĚNAMI KROK PO KROKU,
NE JEN MYSLÍ, ALE TAKÉ SRDCEM.

Naučím vás, jak propojit mysl i emoce tak, aby vám sloužily, ne aby vy jste se jimi nechali řídit.

S čím vám mohu pomoci? 

Vyzkoušejte koučink bez rizika

Chcete se více dozvědět o tom, co je transformační koučink? Pokud ještě nemáte s touto metodou osobního rozvoje žádnou zkušenost, začněte se mnou – a zcela bez rizika! Nabízím Vám úvodní konzultaci v délce 20 minut prostřednictvím online platforem ZDARMA. V rámci konzultace spolu zjistíme, zda je tato cesta a způsob vnitřní proměny právě pro vás.

Podrobně se spolu podíváme na to, co vás přivádí, co chcete ve svém životě změnit a kam se chcete dostat. Vše probíhá prostřednictví rozhovoru a otevřených otázek, které vám budu klást. Otevřené otázky mají velkou moc obejít tradiční myšlenkové nastavení, otevřít vám cestu k vašemu podvědomí, potenciálu, intuici a díky nim začnete nacházet ty odpovědi, které jsou pro vás přesně „ušité na míru. Díky nim se vám začnou spojovat situace, události a vy budete čím dále více zvědomovat to, co stojí za tím, proč se vám k některé oblasti života nedaří.

Budeme pracovat s jednotlivými tématy skrze transformační techniky osobního rozvoje a  mé metody Nové kódy, které vychází z konverzační hypnozy Miltona H. Ericsona, NLP a terapií Dr. Joe Dispenzy.

Při každém sezení vám pomohu stanovit konkrétní kroky a úkoly. Neboť pouhé poznaní a uvědomění nestačí. Je třeba jít „do akce“ a konat vnitřní proměnu ve hmotě. 

Důležitý je vždy ucelený proces, neboť roztříštěnost vede k roztříštěným výsledkům. A jejich skládání dá mnohem více námahy, než opečovávání jedné konkrétní vize.

Kolik sezení je třeba?

Dávám přednost delší spolupráci, a to vzhledem k efektivitě celého procesu. Pokud pracujeme se sebou konzistentně, můžeme očekávat úspěch, který se dostaví díky tomu, že se sebou skutečně pracujeme.
Ze zkušeností během let práce s klienty, se mi vykrystalizovala ideálně možnost cesty ke změně 9 až 12 sezení.

Věřte, že nejlepší investice je vždy ta, kterou věnujete svému životu. Protože ve výsledku mnohem více získáte, a to v podobě ztraceného času, pokud se točíte stále v kruhu, několik let řešíte stále to samé, neustále platíte za různá sezení a nikam to nevede. 

1 sezení je vždy v rozsahu 90 min v rozestupech 2 až 3 týdny.

1 konzultace, mentoring, koučink  60 min:  4000 Kč

1 sezení v délce 90 min.: 5000 Kč 

6 sezení:  41 400 Kč  

10 sezení: 63 900 Kč 

Je možné dohodnout se na uhrazení ve splátkách

6 sezení: 2 x 20 750 Kč nebo 3 x 13 800 Kč. 

10 sezení: 2 x 32 000 Kč nebo 3 x 21 350 Kč nebo 6 x 10 700 Kč

Online transformační koučink

Transformační koučink je možné uskutečnit i na dálku pomocí aplikací Skype, ZOOM, Messenger, WhatsApp nebo Instagram. Online proces je naprosto stejně efektivní jako při osobním setkání.

Máte-li dotazy, zeptejte se mně.

Dárkový poukaz na koučink

Koučink můžete věnovat i jako dárek svým blízkým. Může to pro ně být vítaným impulzem proto, aby se vydali na cestu k pozitivním změnám! Hodnotu poukazu si určíte sami!