Transformační koučink

TO VŠE SE DÁ ZMĚNIT,
KDYŽ SI TO DOVOLÍTE A ZAČNETE SE ZMĚNAMI KROK PO KROKU,
NE JEN MYSLÍ, ALE TAKÉ SRDCEM.

Naučím vás, jak propojit mysl i emoce tak, aby vám sloužily, ne aby vy jste se jimi nechali řídit.

S čím vám mohu pomoci? 

Máte otázky? zeptejte se mě

Chcete se více dozvědět o tom, co je transformační koučink? Pokud ještě nemáte s touto metodou osobního rozvoje žádnou zkušenost, začněte se mnou – a zcela bez rizika! Nabízím Vám úvodní konzultaci v délce 20 minut prostřednictvím online platforem ZDARMA. V rámci konzultace spolu zjistíme, zda je tato cesta a způsob vnitřní proměny právě pro vás.

Podrobně se spolu podíváme na to, co vás přivádí, co chcete ve svém životě změnit a kam se chcete dostat. Vše probíhá prostřednictví rozhovoru a otevřených otázek, které vám budu klást. Otevřené otázky mají velkou moc obejít tradiční myšlenkové nastavení, otevřít vám cestu k vašemu podvědomí, potenciálu, intuici a díky nim začnete nacházet ty odpovědi, které jsou pro vás přesně „ušité na míru. Díky nim se vám začnou spojovat situace, události a vy budete čím dále více zvědomovat to, co stojí za tím, proč se vám k některé oblasti života nedaří.

Budeme pracovat s jednotlivými tématy skrze transformační techniky osobního rozvoje a  mé metody Nové kódy, které vychází z konverzační hypnozy Miltona H. Ericsona, NLP a terapií Dr. Joe Dispenzy.

Při každém sezení vám pomohu stanovit konkrétní kroky a úkoly. Neboť pouhé poznaní a uvědomění nestačí. Je třeba jít „do akce“ a konat vnitřní proměnu ve hmotě. 

Důležitý je vždy ucelený proces, neboť roztříštěnost vede k roztříštěným výsledkům. A jejich skládání dá mnohem více námahy, než opečovávání jedné konkrétní vize.

Kolik sezení je třeba?

Dávám přednost delší spolupráci, a to vzhledem k efektivitě celého procesu. Pokud pracujeme se sebou konzistentně, můžeme očekávat úspěch, který se dostaví díky tomu, že se sebou skutečně pracujeme.
Ze zkušeností během let práce s klienty, se mi vykrystalizovala ideálně možnost cesty ke změně 6 až 10 sezení.

Věřte, že nejlepší investice je vždy ta, kterou věnujete svému životu. Protože ve výsledku mnohem více získáte, a to v podobě ztraceného času, pokud se točíte stále v kruhu, několik let řešíte stále to samé, neustále platíte za různá sezení a nikam to nevede. 

1 sezení je vždy v rozsahu 90 – 105 min. v rozestupech 1, 2 až 3 týdny

6 sezení:  78 000 Kč  

10 sezení:  124 000 Kč 

Je možné dohodnout se na uhrazení ve 2 splátkách

CO K PROCESU TRANSFORMAČNÍHO KOUČINKU ZÍSKÁTE?

Při 6 sezeních přístup k vybraným online programům po dobu spolupráce. Při 10 sezeních dostanete přístup ke všem mým online programům po dobu vzájemné spolupráce (vyjma Akademie Blahobytu duše) 

Při 6 sezeních – moji podporu jedné až dvou písemných či hlasových konzultací mezi sezeními 

Při 10 sezeních – moji podporu formou  písemných či hlasových konzultací mezi sezeními 2 x týdně

Co o mé práci říkají mí klienti?

Tereza N.
Tereza N.
Read More
Na paní Fuentes jsem dostala doporučení od mého bráchy, kterému pomohla překonat různé strachy, a tak celkově se vyklidnit. Pokroky byly opravdu vidět, a protože jsem sama měla těžké období, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Před prvním sezením jsem byla dost nervózní - Dokážu se otevřít člověku, kterého neznám a uvidíme se jen přes kameru? To ze mě ale okamžitě spadlo. Z paní Fuentes přímo vyzařuje pozitivita, dobrá energie a tak obrovský klid, že se jí musí otevřít snad každý. Měly jsem spolu celkem 3 sezení, někdy jsem brečela, někdy se smála, ale po každém sezení jsem o všem dlouho přemýšlela. A teď, téměř po roce, musím říct, že mi to neskutečně pomohlo. Jsem vyrovnanější, mám zase ze všeho radost, nestresuju se tolik a hlavně jsem si v sobě vyřešila věci, které mě dříve brzdily. Takže jedno obrovské díky!
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Josef J.
Josef J.
Read More
Dostal jsem doporučení, že terapie vedené Lenkou jsou na jiné úrovni. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale již jsem vyzkoušel mnohé a říkal si, není co ztratit. Opak byl pravdou! Získal jsem strašně moc. By lo to naprosto fenomenální a úžasné. Ten vnitřní posun je naprosto ohromující.. jsem maximálně vděčný! Dva roky jsem měl problémy, tak jsem zkoušel všechny možné terapie, jednotlivce, skupinu, různé metody, ani si je už všechny nepamatuji, ale bylo toho opravdu dost. Uvědomění přišlo hned na prvním sezeni.. ta síla jakou mě to dostalo, jak hluboko byl problém posazený a my to v podstatě okamžitě vytáhli na povrch a vyřešili. Po roční spolupráci se mi život otočil tím nejlepším možným směrem, jak pracovně, tak v osobním životě. Dokážu mít nadhled, řešit problém bez zbytečných emocí a zažívám i jiné vztahy, kde je vzájemný respekt a podpora. Tuto investici do sebe považuji za to nejlepší, co jsem pro sebe nohl udělat
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next

Online transformační koučink

Transformační koučink je možné uskutečnit i na dálku pomocí aplikací StreamYeard ZOOM,  Online proces je naprosto stejně efektivní jako při osobním setkání.

Máte-li dotazy, zeptejte se mně.

Dárkový poukaz na koučink

Koučink můžete věnovat i jako dárek svým blízkým. Může to pro ně být vítaným impulzem proto, aby se vydali na cestu k pozitivním změnám! Hodnotu poukazu si určíte sami!