O mně

"Provázím k umění tvořit svou vlastní realitu"

Propojuji byznys s energetickými principy a spiritualitou, což je klíčem nalezení vnitřní harmonie a manifestaci svých záměrů, cílů a přání v praktickém životě. 

Jako kouč, terapeut i mentor vás provedu k poznání vašich unikátních darů, schopností, potenciálu.

Osvojíte si dovednosti, díky kterým sami v sobě najdete tu nejlepší odpověď a začnete dělat kroky, které jsou s vámi v souladu a které vedou k naplněnému životu přesně na míru pro vás. 

Provedu vás k přeměně podvědomých myšlenkových vzorců, různých emočních bloků, kvůli kterým se vám například opakují problémové zkušenosti, kvůli kterým se nemůžete pohnout z místa a žít tak, jak si přejete.

Každý máme v sobě všechny potřebné zdroje, abychom vždy našli to nejlepší řešení.

Jaké jsou mé zkušenosti a vzdělání?

Mám více jak desetileté zkušenosti v mé profesi, které se mi propojily a propojují i s mojí osobní cestou. Jsou pro mě velikou odměnou zásadní proměny a transformace mých klientů, když doslova v přímém přenosu vidím, jak si mění životy do svého osobního štěstí, naplnění, tak, jak si přejí.

Díky objevení a uvědomění si své jedinečnosti se postaví do své vnitřní síly, čímž v jejich životě začne proudit hojnost, která stagnovala. Jejich vztahy jsou harmonické a přestávají se jim opakovat stále tytéž modely vztahů, které je vyčerpávaly, ve kterých se trápili a nežili spokojeně.

Jsem pozorovatelka, milovnice synchronicit, respektu, humoru,
žiji podle navigace srdce.

„Kým jsem“ v tomto životě, jsem si uvědomila postupně, a to skrze samotný prožitek života, osobní zkušenosti.  Skrze vše, co jsem si dovolila prožít, ale i neprožít.

Trvalo mi řadu let, než jsem si uvědomila to nejzákladnější, které současně považuji i za to nejjednodušší. To, skrze co můžeme naplnit svůj život, vědomě ho tvořit a žít tak, jak si přejeme. Ať je to v oblasti vztahů, zdraví, hojnosti i profesního úspěchu.

To, co považuji za klíčové, je autenticita, jedinečnost každého z nás. Pokud ji objevíme, spojíme se s ní, pak nám nic nestojí v cestě, abychom mohli žít tak, jak si přejeme.

Než jsem ale k tomuto poznání dozrála, prošla jsem si obdobím, kdy moje sebevědomí bylo pod bodem mrazu a kdy jsem dokonce trpěla panickými ataky. Ty se objevily v mém životě tehdy, když jsem nežila tak, jak mi říkalo moje nitro. Šla jsem úplně sama proti sobě, protože tak to bylo z racionálního hlediska  v pořádku.

S panickými atakami jsem pracovala sama, neboť v době, kdy jsem jimi trpěla, nebyly běžně dostupné seberozvojové metody. Byl rok 1988. Inspirací skrze spirituální hypnoterapii, knize, jež byla v té době na indexu, jsem pochopila, jak fungují emoce, tělo, nezdravé strachy, kde se berou a jak se z těchto stavů úplně uzdravit. Pochopila jsem, co je náš vnitřní zdroj a co je napojení na vnitřní potenciál, svou duši.

Mojí praxí prošlo už stovky klientů, kteří trpěli nezdravými strachy a se kterými jsme toto téma společně vyřešili k úplnému uzdravení.

Od té doby, co žiji sama se sebou v souladu, v autenticitě, zmizely mé chronické zdravotní problémy, jak alergické astma či migrény. Můj život se dovíjí mnohem přirozeněji, je naplněný vnitřním klidem, láskou, hojností i úspěchem. To vše vnímám s velkou pokorou a vděčností a naplno si užívám manifestaci svých přání v reálném životě.

Je mi ctí, že mi bylo dáno předat vám vše, o nazývám nádhernou magií života, že vás mohu provázet na cestě k vašemu štěstí, protože je krásné vidět proměny vašeho života, který je poté naplněný tím, co si ze srdce přejete.