Mastermind

Intenzivní transformační program zaměřený tématicky a vždy na změnu podvědomých vzorců které brání v dosažení úspěchu, jak profesního, tak osobního.

Délka programu 3 – 4 měsíce

Během tohoto intenzivního programu si uděláte vnitřní restart, změnu způsobu myšlení a s tím souvisejících emocí a následného jednání a chování, které považujete za limitující či zatěžující.

Osvojíte si dovednost ovládat svou mysl a emoce, stanete se se tvůrci své reality a přestanete být těmi, které mysl a emoce ovládají.

Intenzivním přístupem k sobě změníte zastaralé myšlenkové programy, přesvědčení a návyky a tím změníte z pohledu neurovědy chemické reakce ve vašem těle, které vás drží ve stresu, obavách, strachu, či nedůvěře. A z tohoto modu se dostanete do nastavení, díky kterému ukotvíte v sobě hluboký vnitřní klid, nadhled a dokážete si přitáhnout do života ty nejlepší možnosti pro to, co si přejete.

Mastermind - spiritual business

Existuje, často opomíjená stránka podnikání, a to je propojenost se spirituálními principy, což souvisí s nastavením mysli a návyků v podvědomí.

Tento program zahrnuje v sobě Mastermind a propojuje hmotu a praktičnost se spirituální principy tak, aby úspěšně fungoval a generoval vám vnitřní naplnění, radost i finanční svobodu.

Zajímá vás více?

Nabízím pro vás 45 min, konzultace prostřednictvím online hovorů ZDARMA.

Podrobně se spolu podíváme na to, co vás přivádí, co chcete ve svém životě změnit a kam se chcete dostat.

Při každém sezení vám pomohu stanovit konkrétní kroky a úkoly. Neboť pouhé poznaní a uvědomění nestačí. Je třeba jít „do akce“ a konat vnitřní proměnu ve hmotě. 

Jak probíhá Mastermind?

Jedno sezení je v délce 120 min. Rozestupy mezi jednotlivými sezeními jsou týden, max. 2 týdny. Během tohoto procesu máte moji emailovou podporu, pokud byste potřebovali něco zkonzultovat.

Osobní spolupráce je určená těm, kteří jsou skutečně připraveni udělat ve svém životě doslova kvantový skok a vědí, že investice do takovéto spolupráce se jim mnohonásobně vrátí v podobě naplněného života, harmonických vztazích a hojnosti.

Jaká je cena Mastermind?

V ceně máte mou písemnou podporu a jako bonus 3 transformační hypnomeditační procesy ve formátu mp3 podle vašeho výběru.

  • Mistermind za 12 sezení (90 min) 120 000 Kč
  • Mistermind business za 12 sezení (120 min) 240 000 Kč

    Je v rozsahu jako Mistermind s rozšířeným zaměřením na propojení spirituálních principů s byznysem a úspěšného prodeje.