Alchymie nové reality

možná právě vy....

A TAKY VÍM, ŽE...

co kdybyste věděli, jak ovlivnit svou realitu?

stanovte si jasný záměr

Jako první se zaměříme na to, co skutečně v životě chcete. Rozeznáte, jestli je vaše přání spíš z hlavy nebo skutečně ze srdce. Často si něco přejeme, ale mnohá přání jsou právě z hlavy.  Z přesvědčení, které jsme přejali od svých nejbližších, či autorit a o kterých se možná domníváme, že jsou naše.   Lidé si často myslí, že mají jasný záměr, ale když se spojí se svou vnitřní moudrostí, teprve pak mají jasno, jednoduše ví.   

okolí, jako promítací plátno nevědomé mysli

Okolí,  to, co nás zvenčí emočně ovlivňuje, je pro nás úžasným informačním polem o nás samotných. O našich podvědomých vzorcích a přesvědčeních, které až z 97% ovlivňují naši realitu.  Rozklíčujeme, do jaké míry vytváříme zbytečné složitosti, do kterých se zaplétáme. Objevíte svou osobní cestu, jak udělat pořádek v mysli a emocích, kam zaměřovat svou pozornost, jak prakticky manifestovat svá přání a jak dál vykročit k naplnění vašich záměrů. 

integrita mysli
a srdce

Uvedeme-li do souladu mysl a srdce, vytváříme rovnováhu mezi materiálním a spirituálním (duchovním) světem. Z paralýzy: „nevím, jaký krok mám udělat,“ rozpohybujete události tak, že se vám bude skládat „krok po kroku“ vaše cesta.  Začnete rozeznávat, kdy k vám hovoří srdce, intuice, vaše vnitřní moudrost a kdy pouze mysl se všemi svými obavami a iluzemi, které jsou schované za logické argumenty. 

3 KROKY K VYTOUŽENÉ CESTĚ SVÉHO OSOBNÍHO ŠTĚSTÍ

1. krok: jasný záměr, to, co chcete vy

Jestliže chceme tvořit vlastní realitu lehce, bez stresujícího očekávání, obav a tlačení „na pilu“, je třeba si uvědomit a pojmenovat to, co skutečně chceme. Ne, to co si přejeme z mysli a přesvědčení těch, které milujeme, ale to, co jde z našeho srdce, naší skutečné podstaty. 

2. krok: soulad vědomé a podvědomé mysli a emocí

Svoji vlastní realitu tvoříme tím, jak myslíme, jak se svými myšlenkami zacházíme a jakým emocím dáváme prostor. Dnes už je moderní psychologií potvrzeno, že naše podvědomá mysl ovlivňuje naše jednání až z 97%. Je tedy důležité si uvědomit z jakého prostoru vysíláme náš záměr. Pokud není naše mysl v souladu s tím, co vysílá naše podvědomí, je velmi těžké dosáhnout naplnění našich přání.

3. krok: tvorba vlastní reality - Alchymie hojnosti

Naše vysněná budoucnost již existuje a to v kvantovém poli nekonečných možností. Jestliže jsme naladěni na to, kým skutečně jsme, naše podvědomá a vědomá mysl jsou v souladu, nemusíme složitě vymýšlet to, jak si správně přát. Jde to samo, protože to, co si přejete, vnímáte jakou součást vašeho života, zcela přirozeně. 

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Fuentes a jsem koučka a mentorka v osobním rozvoji. Pracuji s metodami koučinku, NLP a hypnoterapie.

Předávám svým klientům know-how o tom, jak si uspořádat – tvořit svůj život ke svému maximálnímu naplnění, a to bez zbytečných strachů, obav či konfliktů jak ve vztazích, tak v materiální či profesní oblasti. 

Základem jsou speciální meditační procesy, skrze které dokážete měnit realitu jež tvoří vaše neprospěšná podvědomá přesvědčení, vzorce či návyky. 

Společně jdeme cestou k opravdové sebedůvěře, sebevědomí a sebehodnoty. 

Osobní rozvoj je úspěšný, pokud jdeme cestou konzistence, nikoliv metodou pokus – omyl.

Myslíte to se svým životem vážně a chcete ho prožít v pohodě, radosti a úspěchu?

MOŽNÁ VÁM TEĎ BĚŽÍ HLAVOU...

„Ale Leni  já už jsem zkoušel/a ledacos. Prošel, prošla jsem různými kurzy na tvoření vlastní reality, přečetl, přečetla jsem spousty knížek na toto téma, všem kolem se daří a já to mám jak na houpačce. 

Moje odpověď: „Chápu. Měla jsem to stejně, než jsem pochopila, že skutečně naše podvědomé vzorce, přesvědčení a návyky, které s námi nejsou v souladu, ale které jsme přebrali do svých životů vlivem výchovy, názorů, způsobu života, nás ovlivňují víc než to, co vědomě chceme. Pokud sladíme podvědomí a vědomou mysl, tedy spojíme se s vnitřním zdrojem – moudrostí, dokážeme skutečně přemazat neprospěšné podvědomé mentální vzorce, přesvědčení a návyky, které nás limitují, a tím s opravdovou lehkostí tvořit v životě to, co nám přináší naplnění, radost a spokojený život. 

PŘEDSTAVTE SI, ŽE...

ZVU VÁS NA JEDNODENNÍ WORKSHOP (OFFLINE) 

do krásného prostředí kundratic na vysočině 

SOBOTA 7. září 2024 (10.00 – 17.00)

CENA: 2600 Kč 

OBĚD I OBČERSTVENÍ PO DOBU SEMINÁŘE JE V CENĚ

PRO ZÁVAZNOU REZERVACI JE TŘEBA UHRADIT CO NEJDŘÍVE – POČET MÍST JE OMEZENÝ – ALE NEJPOZDĚJI DO 20. 8. BUĎ CELÝ WORKSHOP NEBO NEVRATNOU ZÁLOHU 600 Kč (doplatek na místě)


PŘEDSTAVTE SI, ŽE...

Pokud jste z daleka, můžete přespat v některém z penzionů

Navštívit můžete také zámek a muzeum ve velkém meziříčí

Historické centrum Velkého Meziříčí bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. Mezi nejvýznamnější stavby patří barokní zámek, původně postavený ve 13. století jako románský hrad. Poslední barokní přestavba proběhla v 18. století. Dnes je zde umístěno muzeum se sbírkami historického a regionálního rázu. Návštěvníci mohou vidět sbírku předmětů týkajících se manévrů rakousko – uherské armády ve Velkém Meziříčí v roce 1909 či batistový kapesník pobočníka následníka trůnu Františka Harracha s krví arcivévody Františka Ferdinanda. Muzeum se též zaměřuje na pozemní komunikace, které prezentuje především modely mostů.

seminář se bude konat v'krásném prostředí v kundraticích

Otázky a odpovědi

Pokud se rozhodneme, že chceme mít spokojený život, žít sami se sebou v harmonii a zažívat skutečné osobní štěstí a úspěch, je třeba mít v souladu vědomou a nevědomou mysl. Jestliže se nám neplní přání, tedy buď toužíme po tom, co není v souladu s námi, i když se to tak může jevit.  nebo s manifestačními technikami nepracujeme tak, aby pro nás fungovaly.  Můžeme si například přát něco, co nejde ze srdce, ale z ega, skrývá se za tím strach, který nás žene k tomu, abychom si určité přání splnili. V případě vztahů to mlže být strach z osamění, v souvislosti s penězi to může být strach z chudoby atp. 

Každá změna, pro kterou se rozhodneme, má svůj proces. Nečekejte „zázračnou pilulku“, ale pokud budete pravidelně praktikovat doporučené tipy, cvičení, dovolíte si například udělat chybu, přijmout, že se něco hned nepodaří, budete trpěliví a nebudete „tlačit“ na výsledek, o to dříve se vám začne dařit ve všem, co si přejete.  Je to stejné, jako když se chcete naučit cizí jazyk, řídit auto nebo mít dobře protažené tělo. Vše má svůj čas a je třeba ve všem pravidelnost. 

Právě práce s myslí a emocemi je náplní celého workshopu. Naučíte se, jak odhalit podvědomá přesvědčení a vzorce, které vás limitují, abyste pak dokázali zaměřit pozornost na novou mysl, na to, co je pro vás prospěšné a je v souladu s vámi. 

Pokud vás tento workshop volá, cítíte, že chcete v životě změny, ale stále se točíte v kruhu, snažíte se, ale stále to není ono, někdy si říkáte, že stačí už jen málo, ale nemůžete přijít na to, co ještě udělat, pak je tento workshop pro vás. 

Určitě nemusíte nic sdělovat ze svého osobního života, pokud nebudete chtít. Seminář není terapeutický kruh. Z mé zkušenosti vím, že se vždy na mých seminářích sejdou lidé, kteří jsou spolu stejně naladěni a mají společné téma. Někdy je dobré promluvit o tom, co vás trápí, protože tak získáte další úhly pohledu a inspiraci od ostatních. Ale určitě vás nikdo nebude nutit, abyste hovořili, když nebudete chtít. Moje semináře mají vždy energii vlídného a bezpečného prostředí. 

Zajímá vás ještě něco dalšího?  Chcete se před registrací poradit? Napište mi – info@lenkafuentes.cz

Co o mé práci říkají mí klienti?

Jana S.
Jana S.
Read More
V osobním rozvoji jsem zkoušela, co se dalo, snažila jsem se to vyřešit sama, ale bezvýsledně, potom poslouchání různých podcastů, motivačních videí s touto tématikou, avšak bezvýsledně....Až když jsem prošla transformačním koučínkem a hypnoterapií s Lenkou, se mi začal měnit život. Je to už 10 let, co mám problémy s usnutím a cca 10 let beru prášky na spaní, bez kterých neusnu. Nyn se to změniloí, už se obejdu bez léků a konečně mám spaní, v jaké už jsem nedoufala. Vím, že za to vše může proces, kterým mě Lenka provedla. Nejpodstatnější uvědomění taky je, žejá jsem pro sebe ta nejdůležitější, že o mně se tu jedná a minulost už nezměním, ale budoucnost a prožívání přítomnosti ano.... Změnil se mi taky pohled a řešení přímo některých věcí, vidím je jinak, nahlížím na ně z jiného úhlu a dovoluji si přijímat své úspěchy, ale i neúspěchy.... Hypnomeditaci a cestu s Lenkou naprosto doporučuji. Je to proces bez prášků a slz....
Tereza N.
Tereza N.
Read More
Na paní Fuentes jsem dostala doporučení od mého bráchy, kterému pomohla překonat různé strachy, a tak celkově se vyklidnit. Pokroky byly opravdu vidět, a protože jsem sama měla těžké období, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Před prvním sezením jsem byla dost nervózní - Dokážu se otevřít člověku, kterého neznám a uvidíme se jen přes kameru? To ze mě ale okamžitě spadlo. Z paní Fuentes přímo vyzařuje pozitivita, dobrá energie a tak obrovský klid, že se jí musí otevřít snad každý. Měly jsem spolu celkem 3 sezení, někdy jsem brečela, někdy se smála, ale po každém sezení jsem o všem dlouho přemýšlela. A teď, téměř po roce, musím říct, že mi to neskutečně pomohlo. Jsem vyrovnanější, mám zase ze všeho radost, nestresuju se tolik a hlavně jsem si v sobě vyřešila věci, které mě dříve brzdily. Takže jedno obrovské díky!
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Josef J.
Josef J.
Read More
Dostal jsem doporučení, že terapie vedené Lenkou jsou na jiné úrovni. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale již jsem vyzkoušel mnohé a říkal si, není co ztratit. Opak byl pravdou! Získal jsem strašně moc. By lo to naprosto fenomenální a úžasné. Ten vnitřní posun je naprosto ohromující.. jsem maximálně vděčný! Dva roky jsem měl problémy, tak jsem zkoušel všechny možné terapie, jednotlivce, skupinu, různé metody, ani si je už všechny nepamatuji, ale bylo toho opravdu dost. Uvědomění přišlo hned na prvním sezeni.. ta síla jakou mě to dostalo, jak hluboko byl problém posazený a my to v podstatě okamžitě vytáhli na povrch a vyřešili. Po roční spolupráci se mi život otočil tím nejlepším možným směrem, jak pracovně, tak v osobním životě. Dokážu mít nadhled, řešit problém bez zbytečných emocí a zažívám i jiné vztahy, kde je vzájemný respekt a podpora. Tuto investici do sebe považuji za to nejlepší, co jsem pro sebe nohl udělat
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.