Sbohem strachu! Je tu mé svobodné Já

jste připraveni dát iluzi strachu sbohem

možná právě vy...

Řeknu vám, že to není vaše chyba a ani nikoho dalšího.
Je to stav mysli. Vy ho ale můžete změnit, přestože
teď zrovna možná nevíte jak..
27
28

ale taky vím, že...

CO KDYBYSTE VĚDĚLI, JAK...

rozpoznat iluzi strachu a pustit ho ze života

Pokud chcete skutečně žít tak, jak si přejete – rozhodovat se, dělat kroky bez zbytečných strachů, je třeba nejprve rozpoznat to, zda se jedná o iluzi strachu nebo zda je obava oprávněná. Je třeba změnit neprospěšné mentální a emoční programy ve svém podvědomí a nastavit novou mysl.

si plnit své záměry bez svazujícího strachu

Plnit si svá přání a záměry není žádná souhra náhod, ale je to vědomá práce se svou myslí a podvědomým nastavením. Ve chvíli, kdy máte na této cestě podporu konkrétních kroků a budete následovat své vnitřní vedení,  události se vám budou skládat tak, že byste je nevymysleli

převést teorii do praktického života

Teorie už znáte spoustu, možná je ten pravý čas posunout se dál, směrem k praxi. Co kdybyste věděl/a, jak se přirozeně propojit svou vnitřní moudrostí, nenechat se ovládnout iluzí strachu a tvořit novou realitu pro své šťastné budoucí já? Nebo, co přesně znamená naslouchat svému zdroji – vnitřní moudrosti? 

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Fuentes a jsem koučka a mentorka v osobním rozvoji. Pracuji s metodami koučinku, NLP a hypnoterapie.

Předávám svým klientům know-how o tom, jak si uspořádat – tvořit svůj život ke svému maximálnímu naplnění, a to bez zbytečných strachů, obav či konfliktů jak ve vztazích, tak v materiální či profesní oblasti. 

Základem jsou speciální meditační procesy, skrze které dokážete měnit realitu jež tvoří vaše neprospěšná podvědomá přesvědčení, vzorce či návyky. 

Společně jdeme cestou k opravdové sebedůvěře, sebevědomí a sebehodnoty. 

Osobní rozvoj je úspěšný, pokud jdeme cestou konzistence, nikoliv metodou pokus – omyl.

Myslíte to se svým životem vážně a chcete ho prožít v pohodě, radosti a úspěchu?

3 kroky k vytouženému výsledku - ze strachu ke svobodě

1. krok: z pasti strachu k pozorovateli

Jako první se zaměříme na to, abyste sami detekovali, jakou povahu má váš strach. Můžete se také schovávat za logické argumenty. Okolí, na které emočně reagujeme, nebo které nás emočně ovlivňuje, je pro nás úžasným informačním polem o nás. V něm najdeme odpověď a následně i řešení, které možná hledáte mnoho let, nebo i celý život. Naučíte se dovednost vnitřního pozorovatele a odhalíte povahu vaší podvědomé mysli a zjistíte, do jaké míry se rozchází s tím, co si přejete, co v životě chcete.

2. krok: změna návyků a mentálních programů

Poté si pojmenujete konkrétní podvědomé vzorce, návyky a přesvědčení, které vás udržují v nezdravém strachu a neprospěšných myšlenkách a začnete je systemicky měnit. Začnete si tvořit novou – prospěšnou mysl, která bude v souladu s vámi, s vaší jedinečností, s tím, kým skutečně jste.  Dojde k souladu vaší vědomé mysli s podvědomou, a tím se přirozeně stanete tvůrci své nové reality. Dokážete detekovat nezdravý strach, to, co s vámi není v souladu.

3. krok: nová mysl: modelování svodody a úspěchu

Aby se vaše záměry proměnily v praktickou cestu k naplnění vašich cílů a přání, osvojíte si princip modelování, tedy přijetí do svého praktického života veškeré dovednosti, schopnosti, způsoby myšlení, chování, to, v čem se se chcete posunout, zlepšit, zdokonalit, co je vaší přirozenou součástí, ale kvůli nezdravému strachu to zůstalo nevyužité. Naučíte se využívat možnost morfického pole k pěstování a zlepšení vašich talentů a dovedností. 

MOŽNÁ VÁM TEĎ BĚŽÍ HLAVOU...

Ale Leni  já už jsem zkoušel/a ledacos. Ale pořád mám strachy a bloky, nevím, z čeho pramení. Jak se jich mohu zbavit, když neznám původ? 

 

Moje odpověď: “ Na vědomé úrovni často neznáme důvod, proč se nám některé věci dějí či opakují. Když se dostáváme do takových situací stále, navíc se to snažíme změnit a nejde to, pak jsme na sebe naštvaní, cítíme se frustrovaně, což má často za následek, že se do podobných situací zamotáváme a dostáváme ještě víc a hlouběji. V tomto programu se zaměříme na to, abyste si ujasnili povahu strachu, pojmenovali ho. Dostanete nástroje, díky kterým nezdravý návyk strachu  definitivně pustíte ze svého života. Vytvoříte si novou mysl, se kterou jste v souladu, kdy se cítíte se svobodně a víte, že vy jste mistři svých myšlenek a emocí, nikoliv, že se jimi necháte řídit. 

relaxed-woman-enjoying-sea (1)

PŘEDSTAVTE SI, ŽE...

Co TENTO PROGRAM OBSAHUJE?  

  1. 2 video semináře, ve kterých se zaměříme na druhy nezdravých strachů, dostanete účinné tipy – cvičení, která podpoří vaši svobodu a záměr odpoutat se od nezdravého strachu 
  2. speciální meditace NLP – Nové kódy na změnu podvědomých vzorců, které živí a podporují nezdravý strach do stavu vnitřní svobody a sebedůvěry
  3. namodelujete si vaše svobodné a šťastné budoucího já, naučíte se podpořit díky morfickému poli to nejlepší ve vás 
  4. Pracovní sešit s tipy a radami, jak si udržet svobodu a znovu nepodlehnout nezdravým strachům.
 
BONUS:  jak si prakticky ukotvit prospěšné myšlení, díky kterému si do života přitáhnete situace úspěchu a osobní hojnosti. 

Otázky a odpovědi

Každá změna, pro kterou se rozhodneme, má svůj proces. Nečekejte „zázračnou pilulku“, ale pokud budete pravidelně praktikovat doporučené tipy, cvičení, dovolíte si například udělat chybu, přijmout, že se něco hned nepodaří, budete trpěliví a nebudete „tlačit“ na výsledek, o to dříve se vám začne dařit ve všem, co si přejete.  Je to stejné, jako když se chcete naučit cizí jazyk, řídit auto nebo mít dobře protažené tělo. Vše má svůj čas a je třeba ve všem pravidelnost. 

Práce s myslí je postupný proces. Jedná se v podstatě o nový návyk, který, spíš než čas, vyžaduje pravidelnost. Pokud vydržíte alespoň 3 týdny a budete pravidelně praktikovat metodu Průzračný vodopád, uvidíte změny ve svém myšlení.  

V tom případě je určitě dobré jít víc do hloubky. Například přes metody NLP či hypnoterapii, skrze kterou klienty provázím, se dokážete propojit se svým podvědomím a změnit mentální vzorce či rozpustit emoční bloky, které vám brání pohnout se z místa a vydat se za svým cílem. 

Ano, protože všichni máme v sobě všechny potřebné zdroje najít to nejlepší řešení. Pokud lidé volí kouče, mentora, terapeuta, tak  především proto, že vědomě chtějí změnu, ale stále se jim to nedaří. Není to jejich chyba, ale projevuje se zde síla podvědomých mentálních vzorců, které ovlivňují chování člověka až z 97%.  Provázení mentorem, koučem či terapeutem je mnohem zacílenější a  intenzivnější, takže člověk ve výsledku ušetří čas, energii i finance, vše, co by vynaložil tápáním, zkoušením a hledáním po více let. 

Zajímá vás ještě něco dalšího?  Chcete se před registrací poradit? Napište mi – info@lenkafuentes.cz

Co o mé práci říkají mí klienti?

Tereza N.
Tereza N.
Read More
Na paní Fuentes jsem dostala doporučení od mého bráchy, kterému pomohla překonat různé strachy, a tak celkově se vyklidnit. Pokroky byly opravdu vidět, a protože jsem sama měla těžké období, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Před prvním sezením jsem byla dost nervózní - Dokážu se otevřít člověku, kterého neznám a uvidíme se jen přes kameru? To ze mě ale okamžitě spadlo. Z paní Fuentes přímo vyzařuje pozitivita, dobrá energie a tak obrovský klid, že se jí musí otevřít snad každý. Měly jsem spolu celkem 3 sezení, někdy jsem brečela, někdy se smála, ale po každém sezení jsem o všem dlouho přemýšlela. A teď, téměř po roce, musím říct, že mi to neskutečně pomohlo. Jsem vyrovnanější, mám zase ze všeho radost, nestresuju se tolik a hlavně jsem si v sobě vyřešila věci, které mě dříve brzdily. Takže jedno obrovské díky!
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Josef J.
Josef J.
Read More
Dostal jsem doporučení, že terapie vedené Lenkou jsou na jiné úrovni. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale již jsem vyzkoušel mnohé a říkal si, není co ztratit. Opak byl pravdou! Získal jsem strašně moc. By lo to naprosto fenomenální a úžasné. Ten vnitřní posun je naprosto ohromující.. jsem maximálně vděčný! Dva roky jsem měl problémy, tak jsem zkoušel všechny možné terapie, jednotlivce, skupinu, různé metody, ani si je už všechny nepamatuji, ale bylo toho opravdu dost. Uvědomění přišlo hned na prvním sezeni.. ta síla jakou mě to dostalo, jak hluboko byl problém posazený a my to v podstatě okamžitě vytáhli na povrch a vyřešili. Po roční spolupráci se mi život otočil tím nejlepším možným směrem, jak pracovně, tak v osobním životě. Dokážu mít nadhled, řešit problém bez zbytečných emocí a zažívám i jiné vztahy, kde je vzájemný respekt a podpora. Tuto investici do sebe považuji za to nejlepší, co jsem pro sebe nohl udělat
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.