Mé přání? Splněno!

TIPNU SI....

A TAKY VÍM, ŽE...

A co kdybyste věděli, jak....

si začít
správně přát?

V tomto programu se podíváme, jak začít a jak si postavit pevné základy k tomu, aby se vám přání začala plnit. A to spolehlivě, bez velkých výkyvů a konzistentně. Neexistuje žádný instantní návod na tvoření nové reality, ale cesta existuje a právě už na ní můžete zažívat své osobní zázraky.

si splnit,
po čem toužíte?

Plnit si svá přání je dovednost, ale také schopnost, kterou máme sami v sobě. Jen ji nepoužíváme a jako lidstvo v moderní době, jsme na ni zapomnělo. Nic není jen souhra náhod, a když se propojíme vše, co je potřebné, události se začnou skládat pro naplnění vašeho záměru.

převést teorii
do praxe?

Teorie už znáte spoustu, možná právě teď je ten pravý čas posunout se dál, směrem k praxi. Co kdybyste věděli, jak použít svůj vnitřní zdroj, kombinaci vedomé a podvědomé mysli k rozpohybování těch událostí, které vedou k naplnění vašeho přání, k vašemu osobnímu štěstí a životní hojnosti?

3 KROKY K VYTOUŽENÉMU VÝSLEDKU JAK SI PLNIT SVÁ PŘÁNÍ

1. krok: MYSL VĚDOMÁ VS.  PODVĚDOMÁ 

Jako první se zaměříme na to, co chcete změnit a co se vám v životě děje. Okolí, na které emočně reagujeme, nebo které nás emočně ovlivňuje, je pro nás úžasným informačním polem o nás. V něm najdeme odpověď a následně i řešení, které možná hledáte mnoho let, nebo i celý život. Odhalíte rozdíl mezi vědomou a podvědomou myslí a dokážete je propojit tak, aby podpořily vaše záměry.

2. krok: NEZDRAVÉ STRACHY, SEBEPŘIJETÍ A SEBEDŮVĚRA

Poté si ujasníte limity, které vám brání v plnění vašich přání, (mohou to být různé obavy či nezdravé strachy, které se často skrývají za logickými argumenty jako např. „teď není vhodná doba, počkám, až děti vyrostou, nejprve něco musím nastudovat, získat sebevědomí, všechno je drahé, nikdo nic kupovat nebude“ atp..), abyste mohli začít vědomě používat zákon přitažlivosti.

3. krok: VAŠE REALITA SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ 

Jako poslední se zaměříme na to, co opravdu chcete, abyste sami věděli, které přání vychází z touhy vašeho srdce, vaší podstaty a které vychází z ega. Naladěním se na nekonečné pole možností si do života začnete přitahovat tu realitu, ve které se cítíte spokojeni a ve které víte, že vaše přání se vám začnou plnit. A nejen to. Jsme-li v integritě se všemi složkami našeho bytí (vědomá i podvědomá mysl, emoce a srdce – spirituální část našeho bytí), dostáváme ještě mnohem víc, než jsou naše přání.

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Fuentes a jsem koučka a mentorka v osobním rozvoji. Pracuji s metodami koučinku, NLP a hypnoterapie.

Předávám svým klientům know-how o tom, jak si uspořádat – tvořit svůj život ke svému maximálnímu naplnění, a to bez zbytečných strachů, obav či konfliktů jak ve vztazích, tak v materiální či profesní oblasti. 

Základem jsou speciální meditační procesy, skrze které dokážete měnit realitu jež tvoří vaše neprospěšná podvědomá přesvědčení, vzorce či návyky. 

Společně jdeme cestou k opravdové sebedůvěře, sebevědomí a sebehodnoty. 

Osobní rozvoj je úspěšný, pokud jdeme cestou konzistence, nikoliv metodou pokus – omyl.

Myslíte to se svým životem vážně a chcete ho prožít v pohodě, radosti a úspěchu?

Co JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU: MÉ PŘÁNÍ? SPLNĚNO!

1. MODUL
O mysli a její hře

2. MODUL
O sebedůvěře

3. MODUL
Přání? Splněno

MOŽNÁ VÁM TEĎ BĚŽÍ HLAVOU...

„Ale Leni  já už jsem zkoušela ledacos. Přečetla jsem knihu Tajemství, říkala jsem si 21 dní afirmace pro nový vztah, byla jsem na jednom kurzu, ale všechno fungovalo, tak napůl.“

Moje odpověď: „Chápu.  Program Mé přání? Splněno!  přináší výsledky, protože pracuje s integritou vědomé a podvědomé mysli, s vaším vnitřním zdrojem – moudrostí , a to skrze speciální meditační procesy Nové kódy, díky kterým dokážete skutečně přemazat neprospěšné podvědomé mentální vzorce, přesvědčení a návyky, které vás limitují.

Meditační procesy nejsou jen tak nějaké meditace, ale jsou to účinné transformační nástroje, skrze které jdete do hloubky sami k sobě, měníte, pouštíte, odstraňujete limity, spojujete se se svým vnitřním zdrojem, který po vašem impulsu k naplnění záměru koná v souladu s vámi a pro vaše nejvyšší dobro a štěstí.

Online program: Mé přání? Splněno! je kompilací toho nejúčinnějšího, co jsem vložila do všech mých programů, a to včetně Akademie blahobytu duše.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE...

BONUS – součástí programu je i bonusová technika „nastavení vlastních hranic“

Otázky a odpovědi

Každá změna, pro kterou se rozhodneme, má svůj proces. Nečekejte „zázračnou pilulku“, ale pokud budete pravidelně praktikovat doporučené tipy, cvičení, dovolíte si například udělat chybu, přijmout, že se něco hned nepodaří, budete trpěliví a nebudete „tlačit“ na výsledek, o to dříve se vám začne dařit ve všem, co si přejete. Tedy i v plnění vašich přání.  Je to stejné, jako když se chcete naučit cizí jazyk, řídit auto nebo mít dobře protažené tělo. Vše má svůj čas a je třeba ve všem pravidelnost. 

Práce s myslí je náplní jednoho z modulů. Dostanete cvičení, jak zklidnit mysl, jak nevěnovat pozornost negativním myšlenkám, ale naopak posílit ty, co jsou pro vás prospěšné a jsou s vámi v souladu. 

Program a jeho náplň má podporující terapeutické účinky, ale rozhodně nenahrazuje jakoukoliv terapii, kterou procházíte. 

Doporučuji ho, rozložit si ho do 2 měsíců. Ale je to individuální. Určitě je třeba tyto lekce procházet postupně, u některých se můžete zdržet i déle, pokud právě to téma v životě řešíte. Je dobré si určit svoje vlastní tempo, ale tak, abyste si sami nastavili pravidelnost pro výsledky, které si přejete. 

Zajímá vás ještě něco dalšího?  Chcete se před registrací poradit? Napište mi – info@lenkafuentes.cz

Co o mé práci říkají mí klienti?

Tereza N.
Tereza N.
Read More
Na paní Fuentes jsem dostala doporučení od mého bráchy, kterému pomohla překonat různé strachy, a tak celkově se vyklidnit. Pokroky byly opravdu vidět, a protože jsem sama měla těžké období, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Před prvním sezením jsem byla dost nervózní - Dokážu se otevřít člověku, kterého neznám a uvidíme se jen přes kameru? To ze mě ale okamžitě spadlo. Z paní Fuentes přímo vyzařuje pozitivita, dobrá energie a tak obrovský klid, že se jí musí otevřít snad každý. Měly jsem spolu celkem 3 sezení, někdy jsem brečela, někdy se smála, ale po každém sezení jsem o všem dlouho přemýšlela. A teď, téměř po roce, musím říct, že mi to neskutečně pomohlo. Jsem vyrovnanější, mám zase ze všeho radost, nestresuju se tolik a hlavně jsem si v sobě vyřešila věci, které mě dříve brzdily. Takže jedno obrovské díky!
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Josef J.
Josef J.
Read More
Dostal jsem doporučení, že terapie vedené Lenkou jsou na jiné úrovni. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale již jsem vyzkoušel mnohé a říkal si, není co ztratit. Opak byl pravdou! Získal jsem strašně moc. By lo to naprosto fenomenální a úžasné. Ten vnitřní posun je naprosto ohromující.. jsem maximálně vděčný! Dva roky jsem měl problémy, tak jsem zkoušel všechny možné terapie, jednotlivce, skupinu, různé metody, ani si je už všechny nepamatuji, ale bylo toho opravdu dost. Uvědomění přišlo hned na prvním sezeni.. ta síla jakou mě to dostalo, jak hluboko byl problém posazený a my to v podstatě okamžitě vytáhli na povrch a vyřešili. Po roční spolupráci se mi život otočil tím nejlepším možným směrem, jak pracovně, tak v osobním životě. Dokážu mít nadhled, řešit problém bez zbytečných emocí a zažívám i jiné vztahy, kde je vzájemný respekt a podpora. Tuto investici do sebe považuji za to nejlepší, co jsem pro sebe nohl udělat
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.