Změna návyků v myšlení? Mám vyhráno

9-ti denní výzva
k osobnímu vítězství

tipnu si...

výzva - 9 dní

ale taky něco o vás vím..

CO KDYBYSTE VĚDĚLI, JAK...

přeměnit návyky
v podvědomé mysli

Jak se říká: „zvyk je železná košile.“ A tak to platí i pro naše podvědomé návyky a přesvědčení, které jsme si převzali, získali, uložili nejvíce v našem dětství. A právě podvědomí ovlivňuje to, jak myslíme, jaké situace do života přitahujeme a jak spontánně reagujeme. Pokud chceme něco změnit, je třeba nastavit novou mysl.

dostahovat úspěchu tam, kde si přejete

Plnit si svá přání a záměry není žádná souhra náhod, ale je to vědomá práce se svou myslí a podvědomým nastavením. Ve chvíli, kdy máte na této cestě podporu konkrétních kroků a budete následovat své vnitřní vedení,  události se vám budou skládat tak, jak byste je hlavou nevymysleli

převést teorii do praktického života

Teorie už znáte spoustu, možná je ten pravý čas posunout se dál, směrem k praxi. Co kdybyste věděl/a, jak se přirozeně propojit svou vnitřní moudrostí a začít vědomě a přirozeně tvořit svou novou realitu. Každý máme v sobě veškeré zdroje k tomu, abychom se stali mistry svých myšlenek, svého života. 

9-ti denní výzva k nastartování změn pro váš šťastný život

1. krok: uvědomění
k mistrovství mysli

V prvních třech dnech se vydáte na cestu k poznání, jak se stát mistry svých myšlenek. Odhalíte, jak mocnou sílu má psaní osobního deníku – journaling, na cestě k vašemu osobnímu vítězství tam, kde si to přejete. Naučíte se vnímat a uvědomovat si negativní myšlenky a odhalíte také opakující se návyky vaší mysli. 

2. krok: cesta k osobnímu vítězství

V 4. až 6. dni odhalíte, co je pro vás tou skutečnou motivací ke změně ve vašem životě. Najdete odpovědi na svá „proč“. vytvoříte si most mezi starými a novými návyky, díky čemuž dokážete ukotvit ve svém podvědomí ty nové a prospěšné. Dostanete do rukou nástroj, díky kterému se dokážete například rychle zklidnit, otevřít se inspiraci, dovolit si úspěch. 

3. krok: aktivace vnitřního génia

V posledních třech dnech si osvojíte principy manifestace svých přání tak, aby se vám přání skutečně začala plnit. Aktivujete svého vnitřního génia, jako průvodce do nové reality naplnění vašich záměrů a přání. Dozvíte se, jak překlenout zpochybňující přesvědčení, která se stále mohou na vaší cestě vracet. 

CHCETE-LI JÍT C DO HLOUBKY - VYUŽIJTE MENTORING A NLP
S 30% slevou

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Fuentes a jsem koučka a mentorka a průvodkyně k vaší jedinečnosti, tedy k aktivaci vaší pradávné schopnosti tvořit vědomě svůj život. v osobním rozvoji. 

Předávám svým klientům know-how o tom, jak si uspořádat – tvořit svůj život ke svému maximálnímu naplnění, a to bez zbytečných strachů, obav či konfliktů jak v osobním životě a ve vztazích,  tak v materiální či profesní oblasti. 

Základem jsou speciální meditační procesy, skrze které dokážete měnit realitu jež tvoří vaše neprospěšná podvědomá přesvědčení, mentální vzorce či návyky. 

Společně jdeme cestou k opravdové sebedůvěře, respektu a úctě k sobě sama, sebevědomí a sebehodnoty, což se následně projeví i ve vnějších okolnostech vašeho života.  

Osobní rozvoj je úspěšný, pokud jdeme cestou konzistence, nikoliv metodou pokus – omyl.

Myslíte to se svým životem vážně a chcete ho prožít v pohodě, radosti a úspěchu?

Bude mi ctí vás touto cestou provázet. 

MOŽNÁ VÁM TEĎ BĚŽÍ HLAVOU...

CO MI TATO 9-ti DENNÍ VÝZVA PŘINESE? 

NENÍ TO PŘÍLIŠ KRÁTKÁ DOBA NA ZMĚNU NÁVYKŮ? 
JE I NENÍ…
9 dní stačí k tomu, abyste přestali dávat pozornost starým a neprospěšným návykům a přesvědčením a přijali nové návyky, které jsou v souladu s vámi a začali je postupně naplno praktikovat ve svém životě. 

 9 dní je doba, ve které navíc: 
  • zvýšíte své sebevědomí 
  • snížíte stres a vnitřní napětí 
  • začnete si všímat změny vnějšího světa vůči vám 
  • ujasníte si a podpoříte svou motivaci 
  • budete skvěle připraveni pokračovat k naplnění vašich cílů a přání, po kterých toužíte 
  • za 90 Kč denně získáte v hodnotných materiálech mé know-how a trvalý přístup k programu. 
Desert Landscape Facebook Post-3

JAK BUDE 9-ti DENNÍ TRANSFORMACE  ZMĚNY NÁVYKŮ PROBÍHAT? 

 Po dobu 9 dní vám každý den ráno přijde email s konkrétními materiály a úkoly, skrze které vás budu provázet ke změně návyků ve vašem podvědomí a k nastavení nové mysli, prospěšných myšlenek tak, abyste byli připraveni stát se vědomými tvůrci svého života. 

V UZAVŘENÉ FCB SKUPINĚ BUDE ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ, KDE ODPOVÍDAT NA VAŠE DOTAZY A MŮŽETE SDÍLET VAŠE POZNATKY A UVĚDOMĚNÍ. 
 

Tento program není „instantní“, tzn., že změna nenastane sama od sebe. 

Nastane tak, že sami půjdete do akce, s upřímností a respektem k sobě půjdete krok po kroku cestou změn. 

Dostáváte do rukou možnosti, jak jít vstříc své nové realitě.

DO 10.BŘEZNA JE PROGRAM ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

Otázky a odpovědi

Každá změna, pro kterou se rozhodneme, má svůj proces. Nečekejte „zázračnou pilulku“, ale pokud budete pravidelně praktikovat doporučené tipy, cvičení, dovolíte si například udělat chybu, přijmout, že se něco hned nepodaří, budete trpěliví a nebudete „tlačit“ na výsledek, o to dříve se vám začne dařit ve všem, co si přejete.  Je to stejné, jako když se chcete naučit cizí jazyk, řídit auto nebo mít dobře protažené tělo. Vše má svůj čas a je třeba ve všem pravidelnost. 

Práce s myslí je postupný proces. Jedná se v podstatě o nový návyk, který, spíš než čas, vyžaduje pravidelnost. Pokud vydržíte alespoň 3 týdny a budete pravidelně praktikovat metodu Průzračný vodopád, uvidíte změny ve svém myšlení.  

V tom případě je určitě dobré jít víc do hloubky. Například přes metody NLP či hypnoterapii, skrze kterou klienty provázím, se dokážete propojit se svým podvědomím a změnit mentální vzorce či rozpustit emoční bloky, které vám brání pohnout se z místa a vydat se za svým cílem. 

Ano, protože všichni máme v sobě všechny potřebné zdroje najít to nejlepší řešení. Pokud lidé volí kouče, mentora, terapeuta, tak  především proto, že vědomě chtějí změnu, ale stále se jim to nedaří. Není to jejich chyba, ale projevuje se zde síla podvědomých mentálních vzorců, které ovlivňují chování člověka až z 97%.  Provázení mentorem, koučem či terapeutem je mnohem zacílenější a  intenzivnější, takže člověk ve výsledku ušetří čas, energii i finance, vše, co by vynaložil tápáním, zkoušením a hledáním po více let. 

Zajímá vás ještě něco dalšího?  Chcete se před registrací poradit? Napište mi – info@lenkafuentes.cz

Co o mé práci říkají mí klienti?

Tereza N.
Tereza N.
Read More
Na paní Fuentes jsem dostala doporučení od mého bráchy, kterému pomohla překonat různé strachy, a tak celkově se vyklidnit. Pokroky byly opravdu vidět, a protože jsem sama měla těžké období, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Před prvním sezením jsem byla dost nervózní - Dokážu se otevřít člověku, kterého neznám a uvidíme se jen přes kameru? To ze mě ale okamžitě spadlo. Z paní Fuentes přímo vyzařuje pozitivita, dobrá energie a tak obrovský klid, že se jí musí otevřít snad každý. Měly jsem spolu celkem 3 sezení, někdy jsem brečela, někdy se smála, ale po každém sezení jsem o všem dlouho přemýšlela. A teď, téměř po roce, musím říct, že mi to neskutečně pomohlo. Jsem vyrovnanější, mám zase ze všeho radost, nestresuju se tolik a hlavně jsem si v sobě vyřešila věci, které mě dříve brzdily. Takže jedno obrovské díky!
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Josef J.
Josef J.
Read More
Dostal jsem doporučení, že terapie vedené Lenkou jsou na jiné úrovni. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale již jsem vyzkoušel mnohé a říkal si, není co ztratit. Opak byl pravdou! Získal jsem strašně moc. By lo to naprosto fenomenální a úžasné. Ten vnitřní posun je naprosto ohromující.. jsem maximálně vděčný! Dva roky jsem měl problémy, tak jsem zkoušel všechny možné terapie, jednotlivce, skupinu, různé metody, ani si je už všechny nepamatuji, ale bylo toho opravdu dost. Uvědomění přišlo hned na prvním sezeni.. ta síla jakou mě to dostalo, jak hluboko byl problém posazený a my to v podstatě okamžitě vytáhli na povrch a vyřešili. Po roční spolupráci se mi život otočil tím nejlepším možným směrem, jak pracovně, tak v osobním životě. Dokážu mít nadhled, řešit problém bez zbytečných emocí a zažívám i jiné vztahy, kde je vzájemný respekt a podpora. Tuto investici do sebe považuji za to nejlepší, co jsem pro sebe nohl udělat
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.