Ze srdce pro balijskou rodinu

Moje kniha Poslední kolébka a transformační meditace 5 Pravd Tvořivé Síly mohou pomoci balijské rodině.

Děj Poslední kolébky se odehrává na ostrově bohů, na Bali. A právě proto, že můj druhý domov je nyní na Bali, nyní jsem tam žila v kuse 2 roky a zase se tam budu v květnu vracet, moc ráda bych pomohla jedné z místních rodin, kterou jsem si vzala pod svá křídla. Tato rodina i mně během mého života na Bali nesmírně pomohla, když jsem ležela v horečkách. A nejen tehdy. Jsou to lidé otevřeného srdce a osobně už je znám téměř 5 let.

Někteří z vás rodině už pomohli, když se ocitla v nouzi ohledně pandemie a já jsem nesmírně vděčná, ale především jsou vděční oni.

Je to mladá rodina se třemi dětmi ve věku 10, 7, 2 roky, holčičky Putu Listia a Komang Clarisa a chlapec Kadek Ega. Tato rodina doposud žije v malé místnosti 2,5 x 3 m bez okna. Otec rodiny měl pravidelný příjem před vypuknutím pandemie, ale v okamžiku lockdownu a uzavření ostrova na Bali ztratil práci stejně tak jako 80% Balijců. Neboť 80% obyvatel žijí pouze z cestovního ruchu.

Na Bali práce není, pokud rodina nevlastní pole a nepracuje v zemědělství. Nejsou zde žádné fabriky, lidé mohou pracovat v obchodech či restauracích, ale to pokryje jen malé procento místních obyvatel.

Rodina nedávno velkým štěstím získala od příbuzných nedostavěný domek. Aby mohli v domku žít, bylo třeba rekonstrukce, na což si půjčili z banky, aby mohli vybudovat toaletu, položit dlažbu, která tam nebyla, koupit dveře a okna a opravit střechu.

Bohužel v domě není zavedená voda a ani není možné se na společnou vodu napojit, neboť v okolí žádná není. Je třeba vykopat studnu do hloubi 30m, na kterou rodina nemá, tedy nemůže se do domu nastěhovat. Pořízení studny včetně čerpadla vychází na 39.000 Kč.

Já jsem se rozhodla pomoci jim tímto způsobem:

Pokud si koupíte Poslední kolébku i s programem meditačních procesů 5 Pravd Tvořivé síly (pravdy, které v knize předává moudrý mág hlavní hrdince), tak polovinu z celkové ceny daruji této rodině.

Meditační procesy 5 Pravd Tvořivé Síly obsahují 5 transformačních meditací na témata: Rovnováha, Respekt a odpuštění, Srdce, Osobní pravda a Vědomé tvoření života.

V těchto meditačních procesech si můžete přepsat podvědomé vzorce, odstranit emoční bloky a vytvořit nový otisk, který je v souladu s vámi a díky kterému si začnete tvořit vědomě svůj život, tak, jak si přejete.

V případě, že se vydáte na Bali, budete u nich s láskou vítáni.

Pokud si koupíte v předprodeji Poslední kolébku a meditační procesy 5 Pravd Tvořivé síly, darujete rodině 1400 Kč.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.