Ke štíhlosti s lehkostí – zastavte emoční přejídání

Zastavte emoční přejídání a zhubněte podle svých představ

Možná se vám honí hlavou, co udělat jinak…

ZÍSKEJTE ZPĚT KONTROLU NAD SVÝM TĚLEM,
A TO SKRZE SVÉ MYŠLENKY A EMOCE

PŘEDSTAVTE SI, ŽE..

….už se netrápíte kaloriemi, nepřejídáte se, nezajídáte stres či smutek, ale užíváte si nejen jídla, ale i svého vzhledu

…obléknete si to, co se vám líbí a ne to, čím zakrýváte přebytečná kila 

…vaše sebevědomí  se zvýší, což bude mít vliv na vaše vztahy, zdraví, úspěch a životní pohodu 

…si vytvoříte nové návyky, které vám usnadní cítit se ve svém těle trvale velmi dobře 

 

CO VÁS V TOMTO ONLINE PROGRAMU ČEKÁ? 

Provedu vás třemi tématy, které souvisí s emočním přejídáním. 

Emoční přejídání vzniká na základě  mentálních vzorců, návyků a přesvědčení, které jsou uložené skrze emoční prožitky v našem podvědomí. 

Dnes už je potvrzeno neurovědou, pozitivní psychologií, že naše jednání, reakce, chování až z 97% ovlivňuje naše podvědomí. Pokud se vám nedaří změny, přestože víte jak na to, rozumíte tomu, je třeba změnit myšlenkové programy v našem podvědomí. 

1. MODUL: Mít štíhlé tělo je snadné, objevuji, co mi v tom brání

2. MODUL: Přeměňuji stará přesvědčení za nová, prospěšná a pozitivní 

3. MODUL: Dívám se na sebe očima lásky

 

KE KAŽDÉMU MODULU MÁTE : 

1. Video k tématu 

2.Transformační hypnomeditaci Nové kódy pro přepis neprospěšných přesvědčení 

3. Pracovní sešit

4. BONUS – Meditační proces Nové kódy – Ukotvení vašeho záměru
 

BUDETE MÍT TAKÉ MOU PODPORU V UZAVŘENÉ FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ

 

JAKÁ JE CENA PROGRAMU?  PLNÁ CENA JE 4888 Kč

MOJE DÁRKOVÁ NABÍDKA: 

 S NADCHÁZEJÍCÍM JAREM A LÉTEM JSEM SE ROZHODLA VÁM PROGRAM NABÍDNOUT ZA

 2233 Kč

( nabídka je aktivní jen do 25.4.2023) 

IHNED PO OBJEDNÁNÍ (PŘED UHRAZENÍM) DOSTANETE ODE MĚ JEŠTĚ JEDEN DÁREK

 

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Fuentes a jsem mentorka v osobním rozvoji. Pracuji s metodami koučinku, NLP a hypnoterapie.

Předávám svým klientům know-how o tom, jak si uspořádat – tvořit svůj život ke svému maximálnímu naplnění, a to bez zbytečných strachů, obav či konfliktů jak ve vztazích, tak v materiální či profesní oblasti. 

Společně jdeme cestou k opravdové sebedůvěře, sebevědomí a sebehodnoty. 

Osobní rozvoj je úspěšný, pokud jdeme cestou konzistence, nikoliv metodou pokus – omyl.

Myslíte to se svým životem vážně a chcete ho prožít v pohodě, radosti a úspěchu?

Znáte zákon přitažlivosti, který vám ale funguje v ne příliš podstatných přáních? Jako například parkovací místo, projetí městem v dopravní špičce na zelenou atp..

CO VÁS ONLINE PROGRAM PŘINESE?

Pak může být tento program pro vás cestou ke změně, po které toužíte.

Co o mé práci říkají mí klienti?

Helena Wojtowiczová
Helena Wojtowiczová
Read More
Když jsem vstoupila do programu Lenky: MŮJ KÓD HOJNOSTI to teprve začala v mém životě "jízda". Najednou se začaly v mém životě objevovat příležitosti, přišly peníze z očekávaných, ale i neočekávaných zdrojů, až mi z toho šla hlava kolem. A pak se to vše rozjelo. Překonala jsem strach, jela jsem přes půl republiky na Lenčin seminář. Nyní je hojnost naplno součástí v mém životě, a to nejen materiální, ale i hojnost radosti, naplnění a životní pohody.
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Dita Kolářová
Dita Kolářová
Read More
Leni, Vaše neustálá pozitivní práce - sama na sobě a tím i pro nás, kteří vás sledují má neskutečně velký dosah. Opravdu nad tím nepřestávám žasnout. Dává mi to takovou radostnou naději i pokoru ... že opravdu vše se může stát. A hlavně vedeš člověka laskavě ... samotného k sobě samému. Hluboce se mi vrylo do paměti tvé školení před pár lety v Liberci, moc mi pomohlo, když jsi říkala, že člověk má udělat i na tom místě kde je ... to nejlepší co může, že pak přijde to řešení. Sice jsi to tehdy myslela na pracovní místo. Jsi pro mne inspirací, děkuji.
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.