Lví brána – aktivace pradávné moudrosti

aktivace pradávné moudrosti

MEDITAČNÍ RITUÁL Z OSTROVA BOHŮ  

Představte si, jaké to je, když už vám život nekomplikují: 

 • složité vztahy a zbytečné konflikty, dohady a pocit, že mluvíte každý jinou řečí 
 • strachy a úzkosti z toho, co bude a jak to bude
 • pocity, že i když se opravdu snažíte a měníte svůj život, není to tak, jak byste skutečně chtěli 

Vaše představa v nové realitě

SKRZE MEDITAČNÍ RITUÁL Z OSTROVA BOHŮ

 • vaše myšlenky budou vaší podporou, protože budou proudit z vaší vnitřní moudrosti 
 • začnete tvořit novou mysl a vaše podvědomé neprospěšné mentální programy, přesvědčení a návyky začnou slábnout 
 • začne se vám postupně dařit ve vztazích i v materiální oblasti 
 • skrze novou mysl a otevřené srdce si aktivujete dovednost plnit si svá přání 

každý máme v sobě zdroj, díky kterému se stáváme mágy svého života, pokud tomuto procesu řekneme ano.

MEDITAČNÍ RITUÁL S PODPOROU ENERGIE OSTROVA BOHŮ

Lví brána – 8.8. 2023 otevírá energie, které jsou velmi podporující k otevření našeho srdce, tedy té oblasti v nás, kterou můžeme nazvat vnitřní moudrostí, božským zdrojem. 

Jestliže máme srdce zavřené, ať z důvodu emočních zranění, strachu, abychom nebyli znovu zraněni, zavíráme si také svou schopnost státe se mágem svého života, manifestovat si svá přání a prožít spokojený život a své osobní štěstí. 

 

JAKÉ JSOU NEJČASTĚJŠÍ NEPRAVDIVÉ STEREOTYPY, KTERÉ SE TÝKAJÍ OTEVŘENÉHO SRDCE? 

 • srdce na dlani, druzí ho rozcupují 
 • otevřené srdce – příliš hodný člověk, kterému je lehké ublížit 

OPAK JE PRAVDOU, NEBOŤ OTEVŘENÉ SRDCE: 

 • je naší osobní silou a ochranou 
 • díky němu známe svou hodnotu,  umíme říci ne a máme svoje hranice
 • nedovolíme nikomu, aby nás zranil
 • v našem životě je naplno přítomný respekt, úcta i láska k sobě, k druhým i ve vzájemných vztazích 

součástí meditačního rituálu je bonus - aktivujete si váš osobní symbol k naplnění vašeho přání.

MEDITAČNÍ RITUÁL A BONUS DOSTANETE DO SVÉ EMAILOVÉ SCHRÁNKY V ÚTERÝ 8.8. V RANNÍCH HODINÁCH.

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Fuentes a jsem mentorka v osobním rozvoji. Pracuji s metodami koučinku, NLP a hypnoterapie.

Předávám svým klientům know-how o tom, jak si uspořádat – tvořit svůj život ke svému maximálnímu naplnění, a to bez zbytečných strachů, obav či konfliktů jak ve vztazích, tak v materiální či profesní oblasti.

Společně jdeme cestou k opravdové sebedůvěře, sebevědomí a sebehodnoty.

Osobní rozvoj je úspěšný, pokud jdeme cestou konzistence, nikoliv metodou pokus – omyl.

JSEM TAKÉ AUTORKOU TRANSFORMAČNÍCH MEDITACÍ NOVÉ KÓDY a KNIHY POSLEDNÍ KOLÉBKA – MYSTERIÓZNÍM PŘÍBĚHEM Z OSTROVA BOHŮ 

Mé meditační procesy a meditační rituály vytvářím v energii ostrova, který má auru otevřeného srdce. 

I když vám při těchto meditacích běží myšlenky hlavou, vy přesto  meditujete.

I přesto se dějí ve vašem životě velké změny, a teď mám na mysli konkrétně vyřešení takových problémů, se kterými si nevíme rady a řešíte je hodně let.

Nejde o žádné zázraky, jen o schopnost, dovednost, kterou máme úplně každý uvnitř sebe. Je naší součástí, narodili jsme se s ní.

Meditace jsou vlídným  nástrojem k propojení s vaší vnitřní moudrostí

Co o mé práci říkají mí klienti?

Helena Wojtowiczová
Helena Wojtowiczová
Read More
Když jsem vstoupila do programu Lenky: MŮJ KÓD HOJNOSTI to teprve začala v mém životě "jízda". Najednou se začaly v mém životě objevovat příležitosti, přišly peníze z očekávaných, ale i neočekávaných zdrojů, až mi z toho šla hlava kolem. A pak se to vše rozjelo. Překonala jsem strach, jela jsem přes půl republiky na Lenčin seminář. Nyní je hojnost naplno součástí v mém životě, a to nejen materiální, ale i hojnost radosti, naplnění a životní pohody.
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Dita Kolářová
Dita Kolářová
Read More
Leni, Vaše neustálá pozitivní práce - sama na sobě a tím i pro nás, kteří vás sledují má neskutečně velký dosah. Opravdu nad tím nepřestávám žasnout. Dává mi to takovou radostnou naději i pokoru ... že opravdu vše se může stát. A hlavně vedeš člověka laskavě ... samotného k sobě samému. Hluboce se mi vrylo do paměti tvé školení před pár lety v Liberci, moc mi pomohlo, když jsi říkala, že člověk má udělat i na tom místě kde je ... to nejlepší co může, že pak přijde to řešení. Sice jsi to tehdy myslela na pracovní místo. Jsi pro mne inspirací, děkuji.
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.