Letní slunovrat – magie hravosti a průlom do nové reality

magie hravosti a nová doba

Průlom k novému způsobu myšlení 

Představte si, jaké to je, když…

 • cítíte v sobě nekonečný klid a těšíte na to, co přijde
 • byste se mohli radovat jen tak, beze strachu, že to bude jinak
 • se vaše materiální hojnost rozproudí a vy jen na to řeknete: „Tak to bych nevymyslel/a.
 • víte, že nemusíte všemu rozumět a že důvěra v proces, pro který se rozhodnete, otevírá cesty k novým možnostem a setkáním 

nová mysl umí ovlivnit realitu

Hravost jako průlom v umění manifestovat svá přání 

 • vaše myšlenky budou vaší podporou, protože budou proudit z vaší vnitřní moudrosti 
 • začnete používat novou mysl  a vaše podvědomé neprospěšné mentální programy, přesvědčení a návyky začnou slábnout, až zmizí úplně. vaše nová mysl uloží do podvědomí  jen to prospěšné.
 •  postupně  se vše ve vašem životě začne dostávat do rovnováhy a úspěchu, ať ve vztazích,  v materiální oblasti i v tom, co vás naplňuje a baví 
 • skrze novou mysl a otevřené srdce si aktivujete dovednost plnit si svá přání 

každý máme v sobě zdroj k aktivaci hravosti, díky které se stáváme alchymisty a tvůrci své reality

Originální technika pro plnění přání s prvky hravosti a fantazie:

dobrodružná hra ke svému přání

Letní slunovrat který nastane  20.6. 2024  ve 22.51. V tento čas se naplno otevírá portál skrze nějž k nám proudí mimořádné energie skrze obnovení dávno zapomenuté energie hravosti.  

Na slunovrat, ale i v době několik dní před a po slunovratu můžeme využít slunovratové energie a změnit způsob myšlení, který vás skrze hluboké podvědomé programy, rigidní myšlení, pevná neprospěšná přesvědčení drží v situacích, které vám berou radost, klid, spokojenost a skrze které se potýkáte s obavami a nedaří se vám žít tak, jak si přejete.

Návrat světla nás na přímo vede k uvědomění si svého středu,  posvátného prostoru svého srdce, sídla své vnitřní moudrosti. 

Ve své nevědomé mysli máme spousty přesvědčení, která zamkly „na několik západů“ možnost čerpat hojnost v mnoha oblastech života. Často automaticky naše mysl začíná slovy: „nezasloužím si, to není pro mě, co když si o mě budou „něco“ myslet, to si nemůžu dovolit, nemám to štěstí, můžu být rád/a že aspoň něco, já vlastně nic moc nepotřebuju, hlavně aby druzí byli spokojeni.. atd…“

Těmito podvědomými neprospěšnými afirmacemi si, často nevědomě, zavíráme také svou schopnost stát se skutečným alchymistou svého života, manifestovat si svá přání a prožít spokojený život a své opravdové osobní štěstí. 

 •  

BONUS PRO VÁS

ORIGINÁLNÍ TECHNIKA PRO PLNĚNÍ PŘÁNÍ
S PRVKY HRAVOSTI A FANTAZIE:

DOBRODRUŽNÁ HRA KE SVÉMU PŘÁNÍ


BONUS ZÍSKÁTE, POKUD SI POŘÍDÍTE MEDITACE K LETNÍMU SLUNOVRATU DO 17. ČERVNA

MEDITACE K LETNÍMU SLUNOVRATU VÁM PŘIJDE DO EMAILU
VE ČTVRTEK 20. ČERVNA.
BONUS DOSTANETE IHNED PO UHRAZENÍ MEDITACE,
NEJDŘÍVE 8. ČERVNA

BONUS - ČEM VÁM TECHNIKA HRAVOSTI POMŮŽE?

Hravost jako průlom v umění manifestovat svá přání 

 • hravost odbourává stres a úzkost spojené s běžnými techniky manifestace. Hravost a fantazie otevírají mysl novým možnostem a podporují kreativní myšlení.
 • vizualizace a imaginace v rámci této techniky aktivují naše podvědomí a pomáhají se naladit se na vibraci našich přání. Podvědomí hraje klíčovou roli v procesu manifestace.
 • opakování této techniky a prožívání pocitů štěstí a vděčnosti v souvislosti s přáním posiluje naši víru ve splnění přání. Silné přesvědčení je nezbytné pro úspěšnou manifestaci.
 • hledání „skrytého“ přání v imaginární krajině v nás probouzí smysl pro dobrodružství a zvědavost. 
 • vnímání detailů, vůní, zvuků a barev v imaginární krajině podporuje rozvoj klientových intuitivních schopností. Intuice pak slouží jako kompas při navigaci k cíli.

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Fuentes a jsem mentorka v osobním rozvoji. Pracuji s metodami koučinku, NLP a hypnoterapie.

Předávám svým klientům know-how o tom, jak si uspořádat – tvořit svůj život ke svému maximálnímu naplnění, a to bez zbytečných strachů, obav či konfliktů jak ve vztazích, tak v materiální či profesní oblasti.

Společně jdeme cestou k opravdové sebedůvěře, sebevědomí a sebehodnoty.

Osobní rozvoj je úspěšný, pokud jdeme cestou konzistence, nikoliv metodou pokus – omyl.

JSEM TAKÉ AUTORKOU TRANSFORMAČNÍCH MEDITACÍ NOVÉ KÓDY a KNIHY POSLEDNÍ KOLÉBKA – MYSTERIÓZNÍM PŘÍBĚHEM Z OSTROVA BOHŮ 

Mé meditační procesy a meditační rituály vytvářím v energii ostrova, který má auru otevřeného srdce. 

I když vám při těchto meditacích běží myšlenky hlavou, vy přesto  meditujete.

I přesto se dějí ve vašem životě velké změny, a teď mám na mysli konkrétně vyřešení takových problémů, se kterými si nevíme rady a řešíte je hodně let.

Nejde o žádné zázraky, jen o schopnost, dovednost, kterou máme úplně každý uvnitř sebe. Je naší součástí, narodili jsme se s ní.

Meditace jsou vlídným a velmi účinným  nástrojem k propojení s vaší vnitřní moudrostí

Co o mé práci říkají mí klienti?

Jana S.
Jana S.
Read More
V osobním rozvoji jsem zkoušela, co se dalo, snažila jsem se to vyřešit sama, ale bezvýsledně, potom poslouchání různých podcastů, motivačních videí s touto tématikou, avšak bezvýsledně....Až když jsem prošla transformačním koučínkem a hypnoterapií s Lenkou, se mi začal měnit život. Je to už 10 let, co mám problémy s usnutím a cca 10 let beru prášky na spaní, bez kterých neusnu. Nyn se to změniloí, už se obejdu bez léků a konečně mám spaní, v jaké už jsem nedoufala. Vím, že za to vše může proces, kterým mě Lenka provedla. Nejpodstatnější uvědomění taky je, žejá jsem pro sebe ta nejdůležitější, že o mně se tu jedná a minulost už nezměním, ale budoucnost a prožívání přítomnosti ano.... Změnil se mi taky pohled a řešení přímo některých věcí, vidím je jinak, nahlížím na ně z jiného úhlu a dovoluji si přijímat své úspěchy, ale i neúspěchy.... Hypnomeditaci a cestu s Lenkou naprosto doporučuji. Je to proces bez prášků a slz....
Tereza N.
Tereza N.
Read More
Na paní Fuentes jsem dostala doporučení od mého bráchy, kterému pomohla překonat různé strachy, a tak celkově se vyklidnit. Pokroky byly opravdu vidět, a protože jsem sama měla těžké období, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Před prvním sezením jsem byla dost nervózní - Dokážu se otevřít člověku, kterého neznám a uvidíme se jen přes kameru? To ze mě ale okamžitě spadlo. Z paní Fuentes přímo vyzařuje pozitivita, dobrá energie a tak obrovský klid, že se jí musí otevřít snad každý. Měly jsem spolu celkem 3 sezení, někdy jsem brečela, někdy se smála, ale po každém sezení jsem o všem dlouho přemýšlela. A teď, téměř po roce, musím říct, že mi to neskutečně pomohlo. Jsem vyrovnanější, mám zase ze všeho radost, nestresuju se tolik a hlavně jsem si v sobě vyřešila věci, které mě dříve brzdily. Takže jedno obrovské díky!
Mirka Horevajová
Mirka Horevajová
Read More
Lenka, za mňa sú vaše meditácie "kvantovým skokom"...Keď som z iných kurzov pochopila, že ak sa ma zmeniť môj život, najprv musím zmeniť seba..moja otázka znela"AKO?"...a boom synchornicita mi poslala Vás a vtedy som VEDELA, že sa posuniem o level vyššie. Vašu prácu vnímam ako výnimočnú a viem, že je robená srdcom preto je aj účinná... Vďaka Vaším meditáciam som začala veci "púštať" s tým som mala problém, /všetko pod kontrolou/...a keď sa mi dejú určite situácie...vždy sa navnímam na svoje srdce a poviem "pusti sa, moja vnútrorná múdrosť ma povedie" a vtedy cítim obrovskú úľavu. Tým, že mám tú možnosť s Vami viesť aj osobné koučinky, vnímam zmeny v mojich postojoch, mením uhoľ pohľadu, cítim viac pokoja, vyváženosti. Ďakujem krásne za Vás a Vašu úžasnú prácu. A viem, že Vašich klientov bude stále viac.
Josef J.
Josef J.
Read More
Dostal jsem doporučení, že terapie vedené Lenkou jsou na jiné úrovni. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale již jsem vyzkoušel mnohé a říkal si, není co ztratit. Opak byl pravdou! Získal jsem strašně moc. By lo to naprosto fenomenální a úžasné. Ten vnitřní posun je naprosto ohromující.. jsem maximálně vděčný! Dva roky jsem měl problémy, tak jsem zkoušel všechny možné terapie, jednotlivce, skupinu, různé metody, ani si je už všechny nepamatuji, ale bylo toho opravdu dost. Uvědomění přišlo hned na prvním sezeni.. ta síla jakou mě to dostalo, jak hluboko byl problém posazený a my to v podstatě okamžitě vytáhli na povrch a vyřešili. Po roční spolupráci se mi život otočil tím nejlepším možným směrem, jak pracovně, tak v osobním životě. Dokážu mít nadhled, řešit problém bez zbytečných emocí a zažívám i jiné vztahy, kde je vzájemný respekt a podpora. Tuto investici do sebe považuji za to nejlepší, co jsem pro sebe nohl udělat
Pavlína Walter
Pavlína Walter
Read More
Leni, díky tvému vedení se mi změnil život k lepšímu o 100%. Zlepšil se mi vztah se synem mého muže - necítím se podrážděná, stres když ho máme zmizel a teď máme krásný vztah, plný harmonie. Zharmonizoval se mi i vztah s manželem a už mne hodne věcí nenervuje a naopak vše beru s klidem. Odstranila jsem ze života lidi, kteří mi ho toxikovali a naopak ke mně přišlo mnoho lidí, kteří jsou moc milí, otevření a pozitivní. Získala jsem sebevědomí a dělám věci, které bych asi nikdy v živote nedělala a které mne velice naplňují a baví.

Děkuji moc za to, co děláš. Nesmírné díky. Za 2 měsíce už jsem ušla extra velký kus a jsem na sebe neskutečně pyšná, určitě mi to dalo sílu se nebát a také si uvědomit svoji vlastní cenu.
Gabriela Večerňuk
Gabriela Večerňuk
Read More
Momentálně jste, Leni, už od května moje průvodkyně na mé cestě nedokáži slovy vyjádřit vše co se odehrává, ale cítím, že mě to posouvá a pomáhá vše ustát a nepřestat věřit ve svou sílu a moc.

Vaše videa poslouchám před spaním a nebo když se necítím dobře a vždy mě povzbudí ,uklidní a dají sílu.
Eva Šlehoferová
Eva Šlehoferová
Read More
Před časem jsem Lenčiny meditace objevila na YouTube. Mám ráda řízené meditace a tak, jak je Lenka předává, jsem je ještě u nikoho nezažila. Plyne na mě z nich teplo, jas a transformace skrze ně, se děje jakoby sama. Velmi příjemná energie. Pomocí nich jsem přetvořila mnohé negace, ukryté hluboko v podvědomí.

NLP terapii vnímám velmi přínosně. Mám ráda techniky, které jasně a výstižně zacílí do problému. A když jsou přenášeny Lenky vlídným hlasem, je to harmonie pro duši.
Petr a Lucie
Petr a Lucie
Read More
Chtěli bych Vám poděkovat za vše, co jste pro nás udělala.  Po Vašich hypnózách jsme zjistili, kam nás naše nevědomí vedlo, aniž bychom to věděli.  Vznikalo z toho mnoho nedorozumění, která jsme si v klidu nebyli schopni vysvětlit.  Nakonec jsme nerozuměli ani sami sobě.

Od ledna 2018 žijeme zase spolu a je nám hezky. Komunikujeme jinak než dříve. Mluvíme o všem otevřeně, jdeme si naproti.  

Největší zásluhu přičítáme Vám a naší dceři, která nás denně pozorovala a nenápadně napravovala. Ještě jednou veliké poděkování. Jsme moc rádi, že jste nám vstoupila do života a moc pomohla.

Svět by byl jiný, kdyby lidé hledali v sobě dobro. Vyprávět o hypnóze ale někomu nejde. Kdo sám nezažil, nevěří…
Kateřina Rozkovcová
Kateřina Rozkovcová
Read More
Pomalu jsem se prokousala kódem hojnosti a musím ocenit úžasné zpracování od videa až po pracovní sešity. Už se v tomto nějakou dobu pohybuji a snažím se na sobě pracovat. Přečetla jsem toho opravdu hodně, slyšela spoustu videí na toto téma, ale takto krásně ucelené v několika krocích jsem nikde nenašla. Moc děkuji za obohacující trénink. Líbí se mi váš klidný a příjemný hlas. Jste velmi motivující.
Lenka Vraštiaková
Lenka Vraštiaková
Read More
K Lenke som sa dostala na odporúčanie od mojej kamarátky ktorej pomohla sa vnútorne ukľudniť. Keď som videla tie výsledky, pýtala som sa, ako je to možné, že už nie si taká výbušná? Čo sa stalo? A tak mi povedala o Lenke. Neverila som jej, ale bola som zvedavá, lebo tá premena bola očividná. Na prvé stretnutie som išla trochu skepticky, ale dostalo ma to. Preto som si kúpila rovno viacero stretnutí, lebo som si uvedomila, že to potrebujem. Po čase mi deti začali hovoriť, že som pokojnejšia, menej kričím, v práci na mňa chodia chvály, že ako som sa posunula. Pre mňa pochopením, že isto sa so mnou niečo deje bolo, keď mi teraz doktorka oznámila, že moja štítna žľaza je v regresii. Také dobré výsledky som ešte nemala. Objektívne výsledky na základe krvi. Ďakujem.
Lucie Kopasová
Lucie Kopasová
Read More
Moc rada bych poděkovala Lence za její skvělou NLP hypno-terapii. Byla jsem prvně na pochybách, a to ne proto, že bych nevěřila NLP hypnoze, ale proto, že jsem měla všechna sezení online skrze video call, protože Lenka žije na Bali a já na Novém Zélandu. Říkala jsem si, jak tohleto může fungovat skrze internet. Ale Lenčin, úžasně uklidňující a příjemný hlas mě vždycky dokázal dostat do takové hloubky uvolnění a relaxace, díky které se mi podařilo vyřešit jeden z hlavních podvědomých vzorců. Výsledky nepřišly hned, ale postupem času, kdy jsem sama nemohla uvěřit, jaké změny, skvělé změny v životě mi začaly dít.
Lucie Abera
Lucie Abera
Read More
Paní Lenka Fuentes mi pomohla s řešením dlouhodobého problému. Věnovaly jsme se jeho zárodku a pokrok mohu potvrdit. Byla mi nápomocná a kdykoli mi zodpověděla a poradila, když jsem potřebovala i mimo oficiální sezení. Nehledě na to, je velice milá a terapie s ní byla moc příjemná.
Previous
Next
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.