Cestou k srdci na ostrově bohů

Když začneš naslouchat svému srdci,
možná zjistíš, že budeš muset udělat zásadní změny,
což v tobě může vyvolat strach, ale neboj se,
není větší síly než té, co máš uvnitř sebe,
ve svém srdci.
A ta tě vždy vede tou nejlepší cestou,
k lásce, radosti, zdraví i hojnosti ve všech oblastech tvého života..

O Bali – ostrově bohů a bohyň se říká, že je srdcem světa. Jeho aura je velmi podporující, znásobí dovednost naslouchat intuici, žít podle navigace svého srdce, podpoří záměry, které vycházejí z vaší vlastní osobní pravdy a také pomáhá otevírat i léčit zraněná srdce.

Vydejte se na toto magické místo na planetě a zažijte 13 dní jedinečné cesty ke svému srdci.

máme pro vás tyto termíny:

30. 3 – 13. 4.  2025 

10. 9. – 24. 9. 2025

27. 10. – 10. 11. 2025

V čem je tato cesta ojedinělá?

Každý, kdo ostrov bohů navštívil, mi pak řekl: “Můj život dělím na období před Bali a po Bali, neboť po návratu z ostrova bohů je něco jinak, ale v tom nejlepším slova smyslu.”

Bali je ostrov tisíce chrámů, stovek vodopádů, krásné přírody, tropických džunglí, pláží s černým pískem, pohádkové spirituality či s posvátným vulkánem Gunung Agung. Je ostrovem vlídných lidí s otevřeným srdcem, tisíců barev, vůní i chutí.

Co vás ještě čeká, pokud se na Bali vydáte?

Na ostrově bohů prožijete 12 – 13 dní. 2 dny navíc jsou počítány na cestu (záleží na letence, na času příletu a odletu) 

Chcete se vydat na ostrov bohů, magickou cestou ke svému srdci, k pradávné schopnosti umění tvořit svou realitu?

Která místa na vás čekají?

7 nocí v Amedu na východě Bali u Balijského moře s černými plážemi v malebném hotýlku s bungalovy přímo u pláže (+  jedna noc v horách Sidemen. Vesnička  obklopená rýžovými terasami, s překrásným výhledem na posvátný vulkán Agung. Nedaleko Sidemenu je největší chrám na Bali – Besakih. 

AMED – Tato nádherná rybářská vesnička se rozkládá podél pobřeží. Jsou zde překrásné scenérie, východ slunce z moře v blízkosti sopky Rinjani na sousedním ostrově Lombok, západ slunce u magického vulkánu Gunung Agung. Pláže s černým pískem lemují čisté a průzračné moře, kde je krásné šnorchlování. Amed obklopuje małé pohoří, ale i rýžové terasy a rýžová pole. V okolí je spousty krásný míst, včetně chrámu boha Slunce, kde se odehrál jeden z dějů v mé knize Poslední kolébka.

Při vašem pobytu v Amedu zrelaxujete či si můžete si dopřát balijskou masáž. Navštívíme chrám Bílého draka, jehož brány lemuje výhled na posvátný vulkán Gunung Agung. Projdeme zahrady vodního paláce Tirta Gangga, navštívíme farmu, kde se pěstuje místní káva i čaje.

Jeden den se vydáte do hor, k nejkrásnějším vodopádům Sekumpul a navštívíme největší chrám na Bali – Besakih. 

V Amedu  nebo v Ubudu si budete moci užít také lekce jógy s profesionálním místním lektorem.
Za svítání či při západu slunce se můžete vydat s rybářem na balijské rybářské lodi jukung na ryby či jen na projížďku na lodi.
Zde také zažijete skutečný život Balijců a projdete rituálem u místního šamana.

2 noci – Nusa Lembongan nebo Nusa Penida – ostrov, které jsou obklopené  bílými plážemi a jsou nedaleko Bali. 

 

Na Nusa Lembongan se projedete se na loďkách mezi mangrovníky a setkáte se s pěstiteli mořských řas. Na Nusa Penida navštívíte chrám ve skále v podzemí či malebné pláže a vyjlídky.

Ubud – město kultury a řemesel obklopené rýžovými terasami. Zde uvidíte krásné a rozsáhlé rýžové terasy. Zde zrelaxujete k překrásném stylovém hotelu v džungli s nekonečným bazénem. V  Ubudu navštívíme královský chrám Pura Mengening. Je možné vydat se  na představení nočního tradičního tance s ohněm Kecak. či některý z malebných chrámů.  Průvodce nás vezme na místní trh s mnoha krásnými a tradičními věcmi. 

Jaké bude ubytování?

A jaká je cena za Cestu ke svému srdci na magickém Bali?

Co není v ceně?

Zajíma vás program podrobněji?

Napište mi email a my vám ho zašleme: info@lenkafuentes.cz

CENA: 64 880 Kč  ( z částky nevratná záloha 6000 Kč) Níže v podmínkách o registraci. 

Za podpory CA Bellatour

Jaký byl pobyt na bali pro jeho účastníky?

Marcela Poláčiková
Marcela Poláčiková
Read More
U nás napadol prvý sneh a ja rozmýšľam,či Bali nebol len sen :-)). Krásny sen, ktorý mi do duše priniesol vnútorný pokoj a nezabudnuteľné chvíle s dvomi úžasnými ženami. Bali je neskutočne silné miesto. Nie je náhoda,sa že sa hovorí, že je to srdce sveta, ostrov bohov. Pobyt na Bali začal v nádhernom homestay s typicky balijskou architektúrou v Ubude. . Ešte teraz počujem príjemnú hudbu, cítim omamnú vôňu stromov Frangipany,vidím nádhernú záhradu ,bazén, domáci chrám, usmievaný a ochotný personál. Som šťastná,že nás počas pobytu sprevádzala práve Lenka, z ktorej srší nadšenie z tohto ostrova a pohybuje sa tam ako doma. Zoznámila nás s úžasnými ľuďmi, ukázala nám pravé Bali , nielen turistické miesta. Obdivovala som jej nadšenie, ochotu sa s nami podeliť o všetky krásy tohto ostrova a jej starostlivosť o nás. Veľmi cenné bolo, že sme mohli využiť aj koučingové rozhovory ,rôzne terapie a techniky osobnostného rozvoja, ktoré mi ukázali iný pohľad na rôzne životné situácie a mnohé veci pomohli vyriešiť. Som presvedčená , že na Bali sa vrátim a určite znova s Lenkou. Leni , Maruš , Komang, ďakujem Vám.
Marie Vojtěchová
Marie Vojtěchová
Read More
Pobyt na Bali s Lenkou... Prožila jsem 14dni pohody a pozitivní energie, spoustu nezapomenutelných okamžiků a poznání, nejen sebe sama, ale i neskutečně vřelý a pokorný život tamních lidí, kteří mi ukázali, že se dá prostě jen tak ŽÍT a BÝT teď a tady 🙂 Bali byl můj velký sen, který se mi z ničeho nic splnil 🙂 jsem za to nesmírně vděčná nejen své rodině, ale i Lence, protože Ona mi byla poslána jako můj průvodce, který i přesto, že je sám křehká duše, pomůže otevřít Vaše srdce dokořán, aby Vaše láska mohla proudit do všech stran... protože láska.. Láska je základ všeho 🙂 Díky za vše Leni, ještě pořád mám Bali pod kůži a usmívám se..
Svetlana Doboszová
Svetlana Doboszová
Read More
„Jsou to právě dva měsíce, co jsem se vrátila z nádherného pobytu na Bali s Lenkou. Cestu jsem si věnovala jako odměnu za velmi náročný rok 2018, nic jsem neočekávala, jen jsem věděla, že chci poznat něco nového jak po stránce cestovatelské, tak po stránce mého duševního a duchovního rozvoje. To vše se naplnilo na více než 100 %. Bali je nádherná země nabitá pozitivními energiemi, nádhernými silovými místy a krásnými lidmi a pod jemným a láskyplným vedením Lenky jsem měla možnost nahlédnout do dalších zákoutí sama sebe a posunout se dál v sebepoznání a léčení toho, co mne tížilo. I po tolika dnech mne stále i jen myšlenkový návrat na Bali nesmírně dobijí a to že mi dotváří změnu náhledu na svět a na lidi kolem mne, asi nemusím ani dodávat. Moc děkuji Lence a jejím přátelům na Bali za zprostředkování a to krásné spolubytí na Ostrově Bohů a sobě děkuji, že jsem si takový pobyt umožnila.“
Dana Pásková
Dana Pásková
Read More
Doporučuji, byla jsem tam s Lenkou a ostatními účastnicemi a byll to opravdu krásně nezapomenutelný pobyt, úžasně prožitý. Velmi se mně tam vše vnitřně dotklo a myslím, že moje transformace opravdu proběhla. Cítím stálou vděčnost za ty krásné prožitky a ty chvíle na Bali strávené a naplno prožité.
Mája Drahokoupilová
Mája Drahokoupilová
Read More
Mohu jen doporučit. Pobyt na Bali mi dal velmi mnoho a díky tomu jsem našla svou cestu ke spokojenosti a nakonec i k lásce. Poznala 15 úžasných žen a prožila nezapomenutelných deset dní na Bali. Bali je opravdu "jiné",má jinou láskyplnou energii, hojivé a uzdravující. Děkuji, že jsem vše mohla zažít.
Dana Němečková
Dana Němečková
Read More
Bylo to pro mě jako žít krásný sen či paralelní život mého těla ale zatím neobjevené duše. Silné prožitky událostí tady a teď mě dokonale odváděly od mé minulosti a pohltily natolik, že jsem pochopila, co je to žít okamžikem přítomnosti. Síla uzavřeného kruhu celé naší české ženské komunity mě dávala neskutečnou sílu a energii. Vše co mi poskytlo Bali ve společnosti všech žen, které se mnou tuto přítomnost sdílely, mě posunulo sice občas na hranu, ale důležité bylo obstát a pochopit smysl. Prostředí nekonečně čerstvé zeleně a barevných květů v pozadí s majestátnou sopkou, která nás v poklidu hlídala a připomínala nám, že teď a tady je velmi silné. Jedinečné moře, které násobilo pocit sounáležitosti s přírodou a společně se zemí přinášelo obrovskou sílu a energii. To vše protkáno vlídností, dobročinností a úsměvy místních lidí, kteří se objevují ne náhodu na místech, kde jich je třeba. Probíhala tu souhra všech potřebných prostředků k tomu si v srdci uklidit, aniž by o to člověk usiloval, stačilo jen srdce otevřít a nastavit ho všem přítomným okamžikům, které se o to postaraly. Vše začalo letem, kdy jsme se vznesli vysoko nad zem a letěli úplně do jiného světa, do světa barev, vůní, magie, energie, vlídnosti a úsměvů. Uvědomila jsme si , že není jen tak, že vychází a zapadá slunce každý den, že vše se děje z nějakého důvodu a je jen na mně, abych otevřela své srdce a nechala se unášet vším krásným, co mám na dosah.
Previous
Next

Nejčastější otázky

Letenky s jedním přestupem a krátkou čekací dobou se pohybují od 23.000 do 31.000 Kč. Platí, že čím dříve si letenky koupíte, tím lepší bude jejich cena. Letenky doporučuji kupovat přímo u leteckých společností nebo přes Student Agency nebo přímo u leteckých společností. Vyberte lety s příletem na Bali nejpozději do 17.00. Doba, než se dostanete z letiště, se pohybuje 1.,5 – 2 hod. Cesta na ubytování cca 1 hodinu. 
Letecké společnosti nabízejí v rámci menu také vegetariánská jídla či jídla pro speciální dietu, toto je třeba nahlásit předem.

Chcete-li pomoci s vyhledáním letenky, napište mi na email: info@lenkafuentes.cz

Pro termín 30.3 – 13. 4. 2025 je závazná registrace do 30. 6. 2024 ( uhrazení nevratné zálohy 6000 Kč) doplatek 21.2. 2025

Pro termín 10.9. – 24. 9. 2025 je závazná registrace do 30.9. 2024( uhrazení nevratné zálohy 6000 Kč) doplatek 31.7. 2025

Pro termín 27.10. – 10.11. 2025 je závazná registrace do 30.11. 2024( uhrazení nevratné zálohy 6000 Kč) doplatek 31.8. 2025

Neváhejte, neboť počet lidí na retreatu je max. 10. 

Před uhrazením si přečtete podmínky, které vám zašlu emailem.  Pobyt můžete uhradit celý, nebo nejprve s nevratnou zálohou ve výši 6000 Kč. Storno poplatky jsou uvedené v podmínkách.

Doplatek se hradí  nejpozději ve výše uvedeném dni.   Pro doplatek vám zašlu fakturu na částku: 58 880 Kč. 

VISUM “on arrival” je možné koupit online nebo přímo na letišti. Cena je 35 USD a platí 30 dní. Při závazné registraci vám zašleme odkaz.

Doporučené denní kapesné je 500 Kč/os

Indonéská vláda 12.6.2023 zrušila povinnost očkování proti covidu pro turisty, kteří chtějí navštívit Indonésii. 

Je pouze doporučené očkování: žloutenka typu A a B, vzteklina a břišní tyfus.

Nevratnou zálohu účtujeme kvůli rezervaci ubytování, kde skládáme deposit. Peníze z nevratné zálohy pokryjí také rezervační čas průvodce a řidičů, kteří jsou tak připraveni k transportům na veškeré plánované cesty vašeho pobytu. 

Máte-li zájem o retreat, napište nám: