Bali – učitel k přijetí změn a otevření se hojnosti

[vc_row][vc_column][vc_column_text]“Stačí jen na chvíli se zastavit a uvědomit si, o čem přemýšlíme. Jaké emoce v nás myšlenky vyvolávají, a jak na to reaguje naše tělo. Pak najdeme klíč k tomu, co je třeba změnit, abychom začali žít v rovnováze, v souladu sami se sebou a pocítili skutečnou esenci štěstí a životního naplnění.” 

Vrátila jsem z Bali, kde jsem pořádala seberozvojový pobyt pro ženy, jehož tématem byla “cesta k srdci”, k sobě, ke své opravdovosti – autenticitě. Toto téma mi přišlo, když jsem se na podzim v roce 2017 vrátila na Bali, tentokrát sama.

Bali vnímám jako místo na planetě s velmi jemnou energií, esencí srdce, lásky a vděčnosti. Přesto cesta k srdci na ostrově bohů může mít mnoho podob a záleží je na nás, jak celý proces transformace proběhne…

Na Bali nás v červenci odletělo celkem 16 žen. Každá se svým záměrem, každá něčím výjimečná a každá po své mimořádné cestě ke svému srdci, pro kterou se naridla.  Zažily jsme toho spousty, navštívily energeticky silná místa, dostaly se tam, kam se běžný turista nedostane.

Strávili jsme také čas s úžasnou balijskou rodinou, rybaření za východu slunce, které nám zajistil Karel, kamarád žijící na Bali, užily jsme si rybí hostinu. Prošly rituálem u šamana, zažily balijskou meditaci v rodinném chrámu a meditaci OM na pláži s výhledem na respekt budící sopku Gunung Agung.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1728″ img_size=“full“ add_caption=“yes“ alignment=“center“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1727″ img_size=“full“ add_caption=“yes“ alignment=“center“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1729″ img_size=“full“ add_caption=“yes“ alignment=“center“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_btn title=“CHCETE SE TAKÉ ZÚČASTNIT? VY VVBERTE SI Z NABÍDKY NOVÝCH TERMÍNŮ POBYTŮ 2019″ color=“turquoise“ align=“center“ button_block=“true“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Ale především nás ostrov bohů vedl k sobě, k sejmutí masek, k důvěře, ke zpracování strachu, přijetí změn a především k prožitku přítomného okamžiku. Přítomnosti, která není jen o vypnutí hlavy a položení se do stavu “jen tak být”, ale do přítomnosti, která nás vedla vnímat různé události a momenty z mnoha úhlů pohledů, nacítit své srdce a tělo a uvědomit si, co způsobují myšlenky, vzorce, přesvědčení a strachy a co je skutečná řeč naší duše a našeho srdce. Pokud si dovolíme být sami sebou, dovolíme také energii hojnosti ve všech rovinách, aby začala proudit naším životem.

V sobotu 3.11. jsem se na Bali vrítila znovu. Letěly se mnou dvě ženy a my si celých 12 dní naplno užily, jak poznáním autentického Bali, tak z hlediska vnitřního rozvoje.

ZPĚTNÉ VAZBY NA SEBEROZVOJOVÝ POBYT NA BALI

S velkou vděčností sdílím krásné zpětné vazby žen, které se se mnou na Bali vydaly, po své mimořádné cestě ke svému srdci:

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text css=“.vc_custom_1548638275916{padding-top: 10px !important;padding-right: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 10px !important;background-color: #dddddd !important;border-radius: 15px !important;}“]Milá Leničko, děkuji ti za krásně prožitý kousek mého života na Bali. Kousek, který ale pořádně zamával celým mým dosavadním životem, mým chápáním života a náhledem na něj. Vím, že nebýt tebe, Bali bych možná nikdy nenavštívila, ač je to velmi lákající destinace. Mám pocit, že s cestovkou se nelze plně oddat té atmosféře a prožitku, který se vryje až do konečků prstů. Vím, že bych sama neprožila to, co jsem tam prožila s tebou a  dalšími 15 ženami, které jakoby na každé místo pečlivě vybrala moudrost , protože jsem cítila, že žádná z nich tam není náhodou, každá tam patřila a přesně zapadala. Všechny zážitky, které nám přineslo Bali, jsi ještě nepřetržitě povznášela úžasnými chvílemi, které nám díky tobě poskytly ještě daleko hlubší prožitek z toho, co nás tak okouzlilo.

Bylo to pro mě jako žít krásný sen či paralelní život mého těla ale zatím neobjevené duše. Silné prožitky událostí tady a teď mě dokonale odváděly od mé minulosti a pohltily natolik, že jsem pochopila, co je to žít okamžikem přítomnosti. Síla uzavřeného kruhu celé naší české ženské komunity mě dávala neskutečnou sílu a energii. Vše co mi poskytlo Bali ve společnosti všech žen, které se mnou tuto přítomnost sdílely, mě posunulo sice občas na hranu, ale důležité bylo obstát a pochopit smysl. Prostředí nekonečně čerstvé zeleně a barevných květů v pozadí s majestátnou sopkou, která nás v poklidu hlídala a připomínala nám, že teď a tady je velmi silné. Jedinečné moře, které násobilo pocit sounáležitosti s přírodou  a společně se zemí přinášelo obrovskou sílu a energii. To vše protkáno vlídností, dobročinností a úsměvy místních lidí, kteří se objevují ne náhodu na místech, kde jich je třeba. Probíhala tu souhra všech potřebných prostředků k tomu si v srdci uklidit, aniž by o to člověk usiloval, stačilo jen srdce otevřít a nastavit ho všem přítomným okamžikům, které se o to postaraly.

Vše začalo letem, kdy jsme se vznesli vysoko nad zem a letěli úplně do jiného světa, do světa barev, vůní, magie, energie, vlídnosti a úsměvů. Uvědomila jsme si , že není jen tak, že vychází a zapadá slunce každý den, že vše se děje z nějakého důvodu a je jen na mně, abych otevřela své srdce a nechala se unášet vším krásným, co mám na dosah. Dana[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text css=“.vc_custom_1548638298555{padding-top: 10px !important;padding-right: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 10px !important;background-color: #d8d8d8 !important;border-radius: 15px !important;}“]————

Poprvé v životě jsem si uvědomila,ze domů se vrátila úplně jiná žena, jsem šťastná, měla jsem možnost strávit pár dní na ostrově bohů. Radka

————-

Bylo úžasný, neopakovatelný a nepřenosný.  Broňa

————-

Leničko, jsem velmi ráda, že jsem mohla pár dní v životě trávit s tebou a všemi těmi pro mě dary a zázraky, které nám Bali ukázalo. Jsem vděčná všem lidem, které jsem na té cestě potkala, protože každý z nich mi ukázal nový rozměr žití. S pokorou se skláním před přírododou, která nás každý den hladila a mořem před kterým mám respekt.pastedGraphic.png????Věřím, že budu mít i nadále štěstí se prohřívat ve tvé krásné energii a prožiji s tebou a těmi, kteří mají již srdce otevřené, další krásné dny v tomto životě.pastedGraphic_1.png????. Marcela

 

Krásné poděkování Marcely, která se mnou letěla v listopadu

U nás napadol prvý sneh a ja rozmýšľam,či Bali nebol len sen :-)). Krásny sen, ktorý mi do duše priniesol vnútorný pokoj a nezabudnuteľné chvíle s dvomi úžasnými ženami. Bali je neskutočne silné miesto. Nie je náhoda,sa že sa hovorí, že je to srdce sveta, ostrov bohov. Pobyt na Bali začal v nádhernom homestay s typicky balijskou architektúrou v Ubude/dobrý názov?/mýlim si ubud a amed:-)). Ešte teraz počujem príjemnú hudbu, cítim omamnú  vôňu stromov Frangipany,vidím nádhernú záhradu ,bazén,  domáci chrám, usmievaný  a ochotný personál. Som šťastná,že nás počas pobytu sprevádzala práve Lenka, z ktorej srší nadšenie z tohto ostrova a pohybuje sa tam ako doma. Zoznámila nás s úžasnými ľuďmi, ukázala nám pravé Bali , nielen turistické miesta. Obdivovala som jej nadšenie, ochotu sa s nami podeliť o všetky krásy tohto ostrova a jej starostlivosť o nás. Veľmi cenné bolo, že sme mohli využiť aj koučingové rozhovory ,rôzne terapie a techniky osobnostného rozvoja, ktoré  mi ukázali iný pohľad na rôzne životné situácie a mnohé veci pomohli vyriešiť.
Som presvedčená , že na Bali sa vrátim a určite znova s Lenkou. Leni , Maruš , Komang, ďakujem Vám. M

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]